Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ansel Elgort, Zac Posen ir Neil Patrick Harris

Anonim

Nesvarbu, ar jūs stompate Niujorko gatves, ar darai viską, kad padarytumėte pareiškimą su formaliais kostiumėliais, stilingos Holivudo garsenybės turėjo keletą dalykų, kurie šią savaitę mokė mus apie naujos sezono mados kraštutinumus.

Tiek Henris Cavillas, tiek Anselas Elgortas kovojo su gerbėjais Niujorke, Elgorte, pareiškimu "šilko bombonešis" ir "brogues", o "Cavill" - klasikiniu tamsiu megztiniu ir kelnais, kad atitiktų jo naują "Supermeno" kūno sudėtį.

Raudonuoju kilimu Neilas Patrikas Harrisas ir vyras Davidas Burtka pakėlė pora puošmenų koordinuojant žalią ir pilką kostiumą, o Zacas Posenas mums suteikė pamoką žiemos sluoksniuotojui, o Jesse Tyler Ferguson ir Frazer Harrison paėmė mus atgal į atsipalaidavimo čekį, tinkamas džentelmenis, komplektas su bowtie ir kišenine kvadratine.

Ruduo / žiema pašaukia tavo vardą, laikas pasiimti savo pasakojimą ir klasikinius kūrinius, ir dėvėti juos pasididžiavimu.

1/6

Zac Posen

Mados dizainerė Zac Posen išvaizda pasiūlė "Nieko kopijavimo" Nora Ephron: Scenarijų ir scenarijų "Niujorke, anglinio kostiumo ir tekstūruotos mėlynos spalvos kailiu.

2/6

Henry Cavill

Laikydami jį paprastą NYC gatvėmis, Henris Cavillas savo naują "Supermeno" kūno sudėjimą įtvirtina karinio jūrų džemperio, kelnių ir įdegio bateliais.

3/6

Frazeras Harisonas

"Broncos" žaidėjas "Frazer Harrison" atidarė "Denver" "Virgin America", parodydamas, kaip dėvėti 3-dalių kostiumą su gobtuvu. Suderinus karo laivą ir žalią čekį su tamsiu karoliumi ir trikotažo kvadratu, "Harrison" žaidžia žaismingai.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą