Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Tom Hardy, David Beckham ir Tom Ford

Anonim

Sveiki atvykę į 2016 m., Kai Holivudo vyrai nustato naują standartą tvirtai gražiems vyrams. Šią savaitę, sidabrinio ekrano herojai ir už jos ribų išmokė mus pamokas "gerai sutvarkyta".

Iš "Tom Ford" stilingo "LAX" slenksčio iki "Diabeto Beckhamo" plyšio atgal ir "UNICEF" kamuoliuko kamuoliuko, tai visi buvo apie be rūpesčių plaukų ir mados teiginius.

Kitame spektro gale, Holivudo rizikacji John Krasinski ir Tom Hardy gavo savo barzdą su nepriekaištingai prižiūrimu ir tinkamu išvaizda.

John Legendas ir Michaelas B. Jordanas leisti aprangą bendrauti su eksperimentinėmis dryžuotomis ir spalvotomis ansambliais. Tai nauji metai, laikas imtis kai kurių mados rizikos.

1/6

Tomas Fordas

Ar niekada atrodė, kad tai gerai? Mado dizaineris Tomas daro tai, ką jis daro geriausiai savo parašo juodo kostiumo ir balto marškinėlių combo. Pridedant savo išskirtinius atspalvius ir stilingą bagažą, "Ford" suteikia mums keletą rimtų drovių pavydo.

2/6

Michael B. Jordan

Didžioji akimirka Michaelui B. Jordanui, kylanti žvaigždė turėjo raudoną kilimėlį Londono "Creed" premjeroje, dėvėdama giliai raudoną 3-dalių smokingą.

3/6

David Beckham

Tikroji "Beckhamo" mada futbolo žvaigždė reprezentavo mėlynąjį karterį VI bienalėje esančiame UNICEF balione paprasto juodo tukso ir nugaros plaukus - minimalų išdrįstumą ir maksimalų stilių.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje