Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. $ AP Rocky, John Legend & Zayn Malik

Anonim

Šią savaitę nebuvo jokių stilingų įžymybių stygų visame pasaulyje, kad būtų gerbiami kaip mūsų geriausiai apsirengę vyrai. Nuo Niujorko gatvės iki Paryžiaus mados savaitės ir už jos ribų bendras mūsų geriausiai apsirengęs dalykas - tai intelektualių drabužių derinys su kilniu kietu gatvės stiliumi.

Šią savaitę viską ištverdama yra dainininkė Zayn Malik, juodos perrištos džinsus, juodą kostiumą, beisbolo dangtelį ir apvalius stiklus.

Prisijunkite prie "Zayn" stiliaus akcijų - aktorius Remi Malikas, šiemet "Paryžiaus mados savaitė", kuri yra šilčiausias privalomas daiktas sezonui, išspausdintas bombonešio striukė su juodais džinsais. Tačiau žmogus, kuris šiuo metu yra "Paris Fashion Week" stiliaus stilius, yra reperis "A $ AP Rocky", pastebėtas "Christian Dior" mados šou liukso kailio megztinyje su juodais kelnais ir batais.

JAV kino festivalių kongrese, šiuo metu Sundance, buvo vis populiarus Johnas Legendas, laikydamas jį visais juodais viskuo, o prausdamas pečius su aktoriumi Jonu Hammu, kuris suporavo pilką megztinį ir kiniškus su aiškiais rėmeliais, kuriuos mes kasti .

Ir tai yra pakuotė. Spustelėkite per galeriją, kad pamatytumėte, kas šiuo metu vyksta.

1/5

Zayn Malik

Dainininkė Zayn Malik buvo pastebėta "Soho", NYC, dėvintoje juodos spalvos apykaklės, juodų džinsų ir kietų, įbrėžtų stiklų.

2/5

Remi Malek

Aktorius Remi Malek buvo pastebėtas "Christian Dior" parodoje "Paryžiaus mados savaitė" spausdintoje bombarduotoje striukėje ir juoduose keltuvuose.

3/5

John Legend

Legenda buvo pastebėta WGN Amerikos "Požeminio" 2 sezono metu Sundance kino festivalyje visame juodajame ansamblyje.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje