Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Bradley Cooper & Lewis Hamilton [23.10.15]

Anonim

Monochrominis monopolizavo šią savaitę geriausiai apsirengusią sąrašą. Pirmą kartą į Niujorką ir labiausiai tikėtiną "H & M X Balmain" bendradarbiavimą antradienį "Big Apple" išleido supermodeliniu būdu paruošta kilimo ir tūpimo tako šou ("Kendall Jenner" ir "Gigi Hadid", kuri pirmiausia susiduria su juo) už "Franco-Swede" partnerystę.

Pirmojoje eilėje buvo surastas vyriškos lyties kontingentas (daugiausia apsirengęs "HM X Balmain") su Lewiso Hamiltono apjuostine odine striukė per silpnus kelio susmulkintus džinsus ir didžiulius kariuomenės batus.

Fondo entuziastingas Johannesas Hueblas pasirodė klasikiniame maršrute tvoros sporto striukės-chino ansamblyje, žiūrėdamas daugiau šokinėjančio rokerio versiją.

"Bradley Cooper" per visą Londoną pateko į raudoną kilimėlį į karinį jūrų laivyno trijų dalių kostiumą - rudens miško žalią marškinėlę ir kaklaraiščių derinius, kad būtų galima atlikti stilingą analogišką spalvų derinimą "Burnt" filmo premjera.

Paspauskite skaidrių peržiūrą šios savaitės geriausiai apsirengtiems savaitės vyrams.

1/12

Barns Courtney

Aktorius dalyvauja "Burnt" filmų premjeros monochrominio roko ansamblio: odos perfecto, flailing medvilnės marškinėliai ir "Chelsea" batai iš juodos spalvos, kurios tirpsta išlydytų liesų džinsų.

2/12

Dougie Poynter

Ellie Gouldingo beau išstumia dainuojamąją vietą žudikų žirnių kailio ir kupranugarių užkeiktos valtyse. Išskirtiniai spalvų pasirinkimai.

3/12

Erikas Maza

WWD redaktorius paverčia rudens sluoksniu apdailos sezono "kupranugarių" sluoksnį ir medžio anglies patikrinimo skarelę.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens