Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Zachary Quinto, Orlando Bloom ir Edgar Ramirez

Anonim

Tai penktadienis, ir tu žinai, kas tai reiškia, ar ne? Laikas pažvelgti į tinkamus ir sneakered vyrus Holivudo jūsų savaitgalį ir darbo drabužių spinta įkvėpimas.

Šią savaitę kalbėjo apie protingą atsitiktinį drabužių kodą. "Orlando Bloom" dalyvavo "British Airways" naujojo 787-9 orlaivio paleidimo į Naritą, Tokijas, atsipalaidavusiame mėlyname kostiume, baltajame tamsoje ir rudiose sportinėse slydimo kortose, o "Edgar Ramirez" pasirodė savo mados kortomis įtaisytoje odines striukes ir pilkuosius kelius, ir "New Girl's" "Max Greenfield" "PMPF NextGen" paleidimo renginyje išlaikė juodą polo marškinėlę, "chinos" ir sportines kailius.

Kalbant apie oficialesnį spektro pabaigą, "Zachary Quinto rock" pasirodė drąsiai juodai raudoname ansamblyje "Star Trek Beyond Asia Tour", "Jack Huston" klasikinėje juodos ir rudos spalvos kombinuotoje "Ben-Hur" premjeros ir dinaminio duetas Chrisas Pine ir Simonas Pegas pirmiausia šoka į pastelines tendencijas mėlynos, rožinės, raudonos ir grietinėlės atspalvių.

1/6

Jackas Hustonas

Jūs negalite neteisingai elgtis su klasika, o aktorius Džekas Hustonas yra liudijimas, kad juoda plona kostiumo ir rudos spalvos kaklaraištis "Paramount Pictures" premjera "Ben-Hur".

2/6

Chris Pine & Simon Pegg

Kokia pora Chrisas Pine ir Simonas Pegas dalyvauja "Star Trek Be Korean Fan" scenos pasirodymuose ryškiuose pastelinėse ansamblėse. Chrisas lankė savo klasikinį dvigubo brezento švarką ir ląstelių kombinaciją, o Simonas giedojo bliuzą purpuriniais ir raustais akcentais.

3/6

Orlando bloom

"British Airways" naujojo 787-9 orlaivio paleidimas į Naritą, Tokijas, "Orlando Bloom" išlaikė jį kietas, ramus ir surenkamas giliai karinio jūrų kostiumo kosmetikai ir tamsiai su rudomis sportbačiais.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą