Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ryan Gosling, John Legend & Ewan McGregor

Anonim

Nežinodamas, ką dėvėti, tai nėra nusikaltimas bet kurio žmogaus domene. Mes visi turime gerų ir blogų dienų, o tiems, kur trūksta mūsų kompaktinio disko, mes turime savaitgalio geriausiai apsirengusias įžymybes ieškoti.

Sveiki atvykę į naują stiliaus vyrų pasaulyje partiją. Šiame leidime mes nukreipiame SXSW, kad pažvelgsime į jausmus ir atsitiktinius, kai Michaelas Fassbenderas garsis Europos vasaros žvilgsniu, tuo tarpu Ryan Gosling nailuoja jį dar kartą su n nepriekaištingu tatuiruotės kostiumu.

Negalima pamiršti senojo mėgstamo Jono Hammo, kuris mums parodo, kad jis taip pat gali sukurti atsitiktinį ansamblį už jo "Mad Men" pasaulio.

"John Legend" yra šios savaitės gatvės žvaigždė su "camo-blue" bombonešiu ir sportbačiais, kurie sunkiai pakelia ne darbo metu.

Pagaliau mes turime Jake'o Gyllenhaal'io ir Ewan'o McGregoro raudonų kilimų žvaigždžių, kurie nuvyko į labai skirtingus stilius, kurie abu savo drabužių spinta modeliuoja savo asmeninį skonį.

Intervencija. Dabar eik ir įkvėpk, žmonės.

1/6

Michaelas Fassbenderis

"Fassbender" transliuoja Europos vasaros vibesus su valties batais, suporuotu su karališkomis kelnėmis ir šviesia spalva.

2/6

Ryan Gosling

Goslingas dar kartą paruošė jūrų kostiumą, rodydamas minias, kad jis vis dar jį gavo. Labai lengvas ansamblis, kuris pavogtų iš šio vėsaus tėčio.

3/6

Jonas Hammas

Jonas Hammas poras patikrino marškinėlę su medžio anglimi, atmetęs kaklą. Vėlgi, tai dar vienas nugalėtas neveiksmingas išvaizdas, kuris tikrai gali būti "pasiskolintas" su minimaliomis pastangomis.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens