Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ryan Gosling, Tom Fordas ir Justinas Timberlake

Anonim

Atėjo laikas eiti į mokyklą, vyrai. Stiliaus mokykla, kuri yra. Šią savaitę šios garsenybės galiojo, remiant naujausius filmus ir kietas temas Toronto tarptautiniame kino festivalyje.

Ryan Gosling buvo žvaigždės pasirodymas, kai jis vaikščiojo raudonu kilimu su akinančiu (tiesiogine prasme) tamsiu kostiumu, kuriame buvo gražūs sidabriniai taškai, kad LaLa Land aktorius veiktų iki jo šou verslui skirto pobūdžio. Jis taip pat sugebėjo atkreipti tam tikrą dėmesį iš vienodai gražios Emma Stone.

Tie patys apdovanojimai buvo karšti ir Justinas Timberlake, kuris pasirinko tamsesnį kostiumą, suporuotą su lengvu kariuomenės žaliu marškinėliu ir gėlių spausdinimo kaklaraiščiu su atitinkama kišenine kvadrale. Gyvenimo įrodymas, kad šiandienos tėveliai vis dar turi tai.

Žinoma, pats žmogus, kuris suknelė šiuos stilingus vyrus, negali būti paliktas. Tomas Ford pasirodė savo parašo juodai baltu ansambliu, kuris, kaip įprasta, atrodė sklandžiau, o Aaronas Tayloras-Džonsonas tęsė tamsų numerį su metaliniu spindesiu ir paprastąja balta kišenine kvadratine. Lygus cronerius John Legendas taip pat pasirodė tamsoje.

Kitur stiliaus grandinėje Australijos "Baz Luhrmann" sukasi žudikių elektrinis mėlynas mišinys ir rungtynės kombinuojamos su juodomis kelnais ir plaukiojančiais plaukais. Puikus modernių silverfox ieškojimas.

Aktorius pasirodęs menininkas Jussie Smollett ištisai šią savaitę geriausiai apsirengęs vyrai su savo nepriekaištingu Streetwear temas, sudarytas iš baltos puošia bomber striukė, baltos džinsinės ir zomšos batai.

1/8

Ryan Gosling

Švieži tėtis Ryan Gosling nėra toks ryškus kino kontūre kaip jis anksčiau. Tačiau kai jis pasirodo, jis daro vieną pragarą pareiškimą. Pavyzdžiui, šis mėlynos spalvos mėlynasis ženklais, kurio poros puikiai nuspalvina sidabrinį taškinį tekstūrą prie audinio, kad būtų lengviau išgauti kostiumą iki naujo lygio. Tie nėra būtina. Gosling vėl laimėjo.

2/8

John Legend

Amerikietiškas dainininkas atvyko į TIFF stilių su šiais klasikiniais anglies numeriais, įrengtais netoli kūno ir užbaigtų plonu kaklu.

3/8

Justin Timberlake

TIFF veikė ne tik aktoriai. Naujasis pop karalius Justinas Timberlake pasirinko labiau išaugintą spalvą, nuplėšė baltos "Stan Smiths" ir džinsą už tamsiai rudos spalvos kostiumą su subtiliu čekiu. Tai buvo suporuota gražiai su gėlių spausdinimo kaklaraiščiais ir kišenėmis.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą