Geriausios blogos odos striukės, skirtos vyrams dabar dėvėti

Anonim

"Brando", "McQueen" ir "James Dean" pagaminta 50-tieji metai, todėl odinė striukė išlaikė ilgalaikę sutartį su šiuolaikiniu žmogumi.

Nebrangus drabužių spintelės gabalas matė mus per praėjusius dešimtmečius nepaprastai, su aštuoniasdešimtaisiais metais tik nedideliu pečių bloknotu ir rūgščių nuplauti. Pasakyta, per pastaruosius dešimt metų buvo naudinga odinė striukė, išlygindama bet kokius netinkamus tinkamumo ir spalvų klausimus.

Šiandien vyrams yra daugybę odos galimybių pasirinkti madingiausius prabangos prekių ženklus. Paskutinė pokalbio tvarka paprasčiausiai parodo, kaip tinkamai dėvėti. Oda ir mokykis.

Žinios apie pagrindus

Oda striukės pirkimo raktas yra tokio tipo, kuris jau puikiai tinka jūsų asmeniniam stiliui - nieko, ko nebūsite.

Tada nago tinkamumą (priešingai pasirinkdami odos tipą (veršį, karvę, ėriuką ar ožką) ir neutralią spalvą, tvirtai prisiminkite. Neutrali spalva užtikrina, kad ją galima susieti paprasčiau su savo esančiu drabužių spinta kaip džinsai.

Geriausių detalių garbinimas yra paskutinis personalizavimo žingsnis; pasirinkdami, kiek "užtrauktukų", mygtukų ir metalinių daiktų, kuriuos norite (ar iš viso nėra), yra jūsų asmeninio skonio dalis. Jei esate naujas odines striukes, pirmiausia pradėkite nuo kažko švaraus ir nepakankamo, o paskui pakelkite savo kelią į viršų, nes jums patogiau juos dėvėti. Oda yra jūsų austrė.

Stilius tavo keliu

Odinės striukės reikalauja pasitikėjimo. Įžymybės ir rockstars nešioti juos išsiskirti ir padaryti grungy stiliaus pareiškimą. Tai sakydamas, galite rasti švarų, labiau demure. Svarbu žinoti savo asmeninį stilių, padedantį jums nuspręsti, koks striukės stilius yra tinkamiausias.

Odinės striukės stiliai yra apibrėžiami pagal ilgį, kaip jis užsidaro, arba užtrauktukus (ir tik kiek įrangos gali pasigirti) ir apykaklę. Yra paprastai trys tipai: "bombonešis", "baikeriu" ir "lenktynininkas".

Bombos Away

Bomber yra labiausiai atsitiktinis žvilgsnis. Striukė atpažįstama liemens ilgiu, pagaminta iš minkštos odos, kuri paprastai būna labiau kalio ir atrodo lengvai atsipalaidavusi. Striukė turi kontrasto apdailą (kartais kontrastingą spalvą ir audinį), kuri paprastai sujungia juosmens ir rankovių rankogalius, kad būtų lengva. Techninė įranga minimali, su vien tik simetriška užtrauktuku priekyje, su funkcinėmis kengūros pusės kišenėmis arba be jos.

Biker Boss

Bikeris (pagalvokite apie Marloną Brandą) gali pasigirti didžiulėmis atvamzdžiais ir apvyniota apykakle, kuri gali būti ištraukta papildomai apsaugai. Įpakuota su metaline technine įranga (kaiščiai, kištukai ir užtrauktukai), priekinė užtrauktukas paprastai yra asimetriška, todėl platesnė pusė gali sulankstyti po jo partneriu.

Eiti greitis lenktynininkas

Nepaisant motocrosso išvaizdos, lenktynininkas yra pats standartinis. Jie yra paprastos striukės su mažu apykakle, kad užraktai užsifiksavo arba be apskrito. Tiesiai užtrauktukai, jie nėra išklotos pliušiu audeklu ir neturi jokių atvartų ar papildomos įrangos, kad būtų išvengta dalykų.

Focus on Fit

Odinės striukės tinka - kaip kostiumas - yra itin svarbi. Tačiau, skirtingai nei blogai priglundančio striukės ar švarko, odinės striukės negali būti lengvai pakeistos ir brangu.

Taigi, ką turėtumėte ieškoti tiksliai? Striukė turėtų sėdėti tvirtai laikytis savo kūno kontūrų, pečių ašmenis pjaustyti, o pečių kvadratas - kaip žaislas.

Odinis striukė tikrai nėra sukurta dėvėti per daugybinius sluoksnius - daugiau kaip smulkią megztinį megztinį ar raištelį - taigi pirkite mažiausio dydžio, kuris tinka, kad būtų galima šiek tiek ištempti. Jūsų rankos turėtų galėti judėti laisvai, o ne jaustis tvirtai ir nepatogiai. Rankovių ilgis turėtų nulupti riešą ir dugno dugnas turėtų būti nupjautas diržo linijoje.

Siauras vaikas turėtų pasirinkti tvirtą ar elastingą juosmenį, siaurinti kūno dalį ir pabrėžti pečius. Kuo didesnis vyras turėtų eiti tiesiai, kad išvengtumėte nieko, kas užsikibęs į gabalus ir smūgius. Ta pati taisyklė taikoma ir raumenims, sporto mėgėjams.

Apibendrinant galima pasakyti, kad odiniai striukai yra brangūs - nebent esate pigesni vaikinai, taigi žaisite su tinkamais ir prekiniais žaislais. Ir pabandykite prieš pirkdami.

Uždengti savo slėptuvę

Odos ar odos tipas paveikia kailio funkciją ir jausmą. Nėra tobulos odos, kurių kiekviena turi savų unikalių savybių. Paprastai didesni gyvūnai paprastai turi ilgesnes, tvirtesnes odas, o mažesni gyvūnai yra žinomi dėl minkštumo ir yra lengvesni.

Taip pat yra odos kokybė, kuri taip pat keičia tai, ką odai patinka paliesti. Tai susiję su gyvūno gyvenimo būdo, prieš jį nužudžius, rauginimo ar gamybos procesą ir galutinę apdailos medžiagą.

Karvytė

Karvytė yra labiausiai paplitusi oda. Tai šiek tiek pigiau ir sunkiau, ir yra atsparus vandeniui ir purvui, kaip niekas kitas. Tai puikus gynėjas dėl jo storio, bet gali prireikti laiko dėvėti. Jis dažniausiai būna matinis, suteikiant striukę daugiau atsipalaidavimo.

Buffalo / Bison

Panašus į karvės odos stiprią jausmą ir ilgaamžiškumą, odos dvasiškumas išskiria natūralią grūdėtumą ant odos, kuri papildo tekstūrą striukui ir suteikia jai žalios, žemiškos estetikos.

Ožkų kailis

"Goatskin" yra populiarus pasirinkimas daugeliui prabangių prekių ženklų ir yra pripažintas dėl savo akmenukų grūdų. Ožkos yra minkštesnės, lengvesnės ir lankstesnės nei karvės odos. Tai yra patvarus ir dėvėjęs gerai, tampa lankstesnis ir geriau atrodantis, kaip metai prasideda.

Avikailis

Avinėlė yra prabangiausia iš odos dėl jos minkštumo, lankstumo ir dėvėjimo. Tai prabangios tekstūros ir gana universalus, sukuriant daugiau elegantiškos odinės striukės. Tai natūraliai labai lengvas ir sukuria striukę, kurią galima dėvėti visus metus - nepriklausomai nuo sezono.

Išlaikyti klasikinį kietą

Odinės striukės nesimatymas priklauso nuo to, kokią spalvą pasirinkote. Kaip ir kostiumai, neutralios spalvos, tokios kaip ruda, ruda ir pilka, yra geriausias jūsų pasirinkimas. "Navy" ir "kontrastingų" baikerių tipai yra labiau madingi ir yra skirtingi vaikinai, kurie jau gali turėti klasikinę odinę juostelę.

Mada taip pat gali būti žaidžiama maždaug su užtrauktuku, nes kailis paprastai būna rudas (nuo įdegio iki šokolado), o tai reiškia, kad jis gali būti vientisas į aprangą, kaip juoda oda.

Laikykis vienos užkietos gabalėlio, kad jis atsilaisvintų nuo odos, pasirenka pakelti ant apykaklės, kad galėtumėte papildomai plėsti. Bet vengti išpūstų arklių ar keramikos ir visko, kas atrodo netgi toli nuo metro, seksualinio kaubojų - nebent turite panašių asilų mažesnių chapų.

1/20

Saint Laurent

Odinis bikerio striukė - 9, 595 JAV dolerių

PIRKTI

2/20

Dunhillas

Žaliosios odos lenktynių bliuzonas - 2 489 JAV dolerių

PIRKTI

3/20

APC

Blauzdų odos baterijos striukė - 1900 JAV dolerių

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą