Bermudų trikampio slėpinys iš viso yra išspręsta

Anonim

Pamirškite spalvingas kabanus, vaizdingus paplūdimius ir romėnų kokteilius: Bermudų grožį jau seniai nustelbė tamsios legendos, kurios supa savo garsiuosius vandenis - žinoma, kad išnyksta laivai, lėktuvai ir žmonės.

Kai kurios pranašaujamos antgamtinės jėgos lemia daugelį nepaaiškintų dingimų, kurie atsirado per metus, pavyzdžiui, užsieniečiai, užfiksuoti žmonėms studijuoti, "prarasto" Atlantos žemyno įtaką ir sūkurius, kurie ieško objektų į kitus aspektus.

Tačiau mokslininkų komanda ką tik atrado tai, kas daro Bermudų trikampį (vandenį tarp Bermudų, Majamio ir Puerto Riko) toks pavojingas. Sachamptono universiteto mokslininkai " Fox News " pranešė, kad "nesąžiningos bangos" yra atsakingos už šimtų laivų nusileidimą ir tūkstančių gyvybių pabaigą 270 000 kvadratinių mylių Atlanto dalyje.

Aš maniau, kad Bermudų trikampis bus mano gyvenime didesnė problema, kai buvau jaunesnė.

- "Shower Thoughts" ™ (@ThislsPerfect) 2018 m. Liepos 26 d


Norėdami išbandyti šią teoriją, mokslininkai sukūrė 1918 m. Trūkstamą USS ciklopą ir išbandė nesąžiningus bangų patalpų modeliavimą. Jie nustatė, kad bangos, kurios gali išsipūsti virš 100 pėdų aukščio ant atviru vandenynu, greitai užplaukė valtį ir paskatino ją nuskęsti.

Dr Simon Boxall, vandenynų ir žemės mokslininkas, pasakė Fox'ui, kad liūdnai plintanti Atlanto vandenynas: "Galima matyti tris didžiulius audros, susirinkusius iš skirtingų krypčių - tobulų sąlygų nesąžiningai bangai".

"Yra pietų ir šiaurės audros, kurios susibūrė. Ir jei yra papildomų iš Floridos, tai gali būti mirtinai pavojingų bangų susidarymas. "

Jis taip pat sakė, kad kuo didesnis laivas, tuo labiau tikėtina, kad jis bus sunaikintas, nes jis yra labiau atviras, kad jis būtų ištrauktas per pusę.

"Kuo didesnis valtis, tuo daugiau žalos padaryta. Jei galite įsivaizduoti nesąžiningą bangą su smailėmis iš abiejų pusių, po valtimi nėra nieko, taigi, jis užfiksuojamas dviem. Jei taip atsitiks, jis gali nuskęsti po dviejų iki trijų minučių. "

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas