"Bentley X Savile Row" užsakomoji kolekcija

Anonim

Nuo 1919 m. "Bentley" yra aukščiausios klasės automobilių pramonės lyderis, žinomas dėl rankų apdailos detalių, ekspertų meistriškumo ir neprilygstamos prabangos. Šie bendri vertybiniai požymiai daro įmonę netikėtai idealia "Savile Row" legenda, pritaikyta individualiems siuvimo namams.

"Bentley Motors", užsakydama keturias "Savile Row" namus, kurdama savo unikalias, šiuolaikiškas klasikinio vairavimo stogo interpretacijas, švenčia savo britų kilmę ir norą prabangiai gyventi.

"Dege & Skinner", "Gieves & Hawkes", "Henry Poole" ir "Huntsman" buvo panaudoti, norėdami pakreipti savo sukrėtimą į gražų drabužį. Neseniai atidarytos Amerikoje "Savile Row and America: Sartorial Special Relationships" garbei.

"Ši partnerystė pabrėžia dvi prabangos įmones, kurios turi seną rankų darbo detales, ir kurios ir toliau tęsia šią beprotiškos kokybės tradiciją XXI amžiuje", - sakė "Bentley" pranešime, kuriame kalbama apie bendradarbiavimą.

Po dabartinės Vašingtone vykusios parodos striukės grįš į Londoną ir lieka eksponuojamos jų atitinkamose Savile Row namuose. Individualizuotos šventyklos galima įsigyti iš kiekvieno namo.

1/9

2/9

3/9

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje