Ben Simmons nori atrasti "Kardašiano prakeikimo gniewu"

Anonim

"Peršokęs, kuris sukrėtė pop kultūros komentatorius daugiau nei Aleno Iversono kulkšnies laužytojas, Benas Simmonsas sugriovė su pop dainininke Tinashe ir dabar susipažįsta su Kendallu Jenneriu, " New York Post " pranešė daugybė šaltinių.

Yra kai kurie spekuliacijų, kad jis atsiskyrė su Tinashe už "Kardašiano sh * t" atlikimą, todėl naujausių įvykių pasikeitimas būtų šiek tiek ironiškas, bet užmiršta - mes turime sutelkti dėmesį į tai, kas iš tiesų yra svarbi - Simmonso "teismas" .

Daugelis vaikinų nužudė Ben Simmonso krepšinio talentą, jau nekalbant apie "Kardašianą". Tačiau, spręsdamas kitų (buvusių) vyrų, priklausančių Kardašiano klano gyvenimui, likimus, jis turi būti atsargus, kad šie santykiai nepasikartotų savo karjerai.

Dabar mes ketiname išeiti į galą čia ir pasakyti, kad tai tikriausiai nebuvo voodoo magijos rezultatas, kad daugelis Kardašianos seserio buvusių vaikinų ir vyrų nesielgė taip gerai, nes įsitraukė į pagarsėjusią tikrovės televizijos šeimą; akivaizdu, kad tai labiau tikėtina dėl papildomos žiniasklaidos dėmesio, spekuliacijos ir spaudimo. Tačiau prieš jus, Philadelphijos sirgaliai atsipalaiduoja, tai yra labai realios jėgos, kurios atsiliko nuo Ben Simmonso pirmtakų, ir verta juos eiti.

EXCLUSIVE: Kendall Jenner susipažįsta su Philadelphia 76er Ben Simmons, daugeliu šaltinių sako puslapis Six //t.co/XBvEgy725Y pic.twitter.com/rKL4D03ohw

- "New York Post" (@nypost) 2018 m. Gegužės 30 d


Pasak " Hollywood Life", "Simmons" gali prisijungti prie sportininkų kompanijos, įskaitant Tristaną Thompsoną, Jordaną Clarksoną, Odellą Beckhamą, Milesą Austiną, Mattą Kempą, Derricką Wardą, Reggie Bushą ir Krisą Humfrisį, kurie, kaip sakoma, buvo grobūs dėl Kardašiano prakeikimo . Jei nesate susipažinę su šia šešiolika, leiskite Kylie Jenner paaiškinti.

"Kardašiano prakeiksmas yra kiekvienas vyrukas, kuris ateina ir įvyksta Kardašianas. Jų gyvenimo pobūdis tiesiog nusileis kalną po to. "

Galų gale, Lamar Odom net nebėra NBA, Krisas Humfrisas buvo iškirptas iš 76 sąrašo, ir nors Tristanas Thompsonas nebuvo "sudegintas" per se, Cavs atliko per savo paskutinius devynis žaidimus.

Kas žino, gal tai gali būti kažkas? Jei yra tikimybė, tai neįvyks prieš Simmons laimės Metų Rookie.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]