"Bell & Ross BR V2-94 Racing Bird Chronograph" - tai duoklė ateities lenktynėms

Anonim

Konceptualios lenktynių plokštumos ribotas laikrodis yra iki "Bell & Ross" alėja.

Dėl 2018 m. "Baselworld" konvencijos prancūzų laikrodžių kompanija debiutavo "BR V2-94 Racing Bird Chronograph", drąsų pilotų chronografą, kuris primena raumeningą estetiką savo konceptualioje "BR-Bird" lenktynių plokštumoje su unikalia atbulinės eigos kabina.

Šiame kūrinyje trūksta derliaus įkvėpimo, akcentuojant šiuolaikišką išvaizdą. 41 mm nerūdijančio plieno dėklas turi BR-CAL.301, automatinį judesį, kuris valdo valandas, minutes, sekundes, datą ir dvynius, 30 minučių chronografų skaitiklius.

Šios detalės puikiai kontrasto prieš baltą rinkimą, nes oranžinės sekundės ilgio rankos ir chronografų rinkiniai yra mėlyni ir balti.

Arabiški skaitmenys taip pat suteikia malonų prisilietimą skaitymo priekyje, o visas gabalas yra nuvalomas su mėlyna rėmeliu.

"BR V2-94 Racing Bird Chronograph" turi 42 valandų galios rezervą ir 10 metrų vandens atsparumą. Jis bus ribotas tik 999 vienetų ir bus suporuotas su mėlyna odinė juosta arba plienine apyrankėle.

Apribota iki 999 vienetų, "BR V2-94 Racing Bird" maitina "ETA 2894-2" (kurią "B & R" skamba BR-CAL.301) ir yra ant mėlynos odos diržo ar plieninės apyrankės.

Jokios oficialios Australijos kainos dar nebuvo išleistos, tačiau JAV kainos šiuo metu prasideda nuo 4, 400 JAV dolerių už odos dirželio versiją. Mes atnaujinsime tai, kai bus paskelbta vietinė kaina.

Įdomios Straipsniai

12 "Stilingiausių" Sūduoklių "" Celebrity Men "[19.06.15]

10 stulbinančių Skandinavijos modelių, kuriuos reikia žinoti

Davidas Beckhamas sunaikina Londono mados savaitę su šia epicine karine įkvėpta apranga

Milano gatvės - Meno mados savaitės stilius - 1 diena