Būdamas apgailėtinas, iš tikrųjų jums tinka, dabar psichologai

Anonim

Tiesiog kai aš maniau, kad man buvo kažkas negerai, sėdint ant mano lovos krašto ir visą dieną stebėdamas į savo miegamojo minkštimą 20 minučių; pasirodo, aš viskas gerai!

Tiesa, ponios ir ponai, dabar galite verkti džiaugsmu, nes liūdesys yra oficialus laimės raktas. Taip, jūs skaitote tą teisę. Mūsų nepanašiamo išgelbėjimo šaltinis? Romantiški poetai ir Vokietijos mokslininkai. Be to, sveikų "Brock Bastian", Australijos psichologo ir 2018 m. Knygos, " The Other Side of the Happiness", autorius : "Daugiau beviltiško požiūrio į gyvenimą" autorius.

Prieš patekdami į duomenis, atmesime keletą mitų. Visų pirma, kaip prieštaringai intuityvi, kaip atrodo, prasminga, kad liūdnumas yra pagrindinis laimingojo gyvenimo elementas. Pagalvokite apie tai: labiausiai sutramdantys depresijos aspektai yra apatija ir mieguistumas. Bet kai liūdnūs, nieko neabejingi: jūs nusivylę ar nusiminusi apie tai. Nes tu rūpinosi. Ir tai yra geras psichiškai sveiko žmogaus ženklas, nes gyvenime yra daug dalykų, kurie turėtų jus liūdėti. Tai yra, kai jūs nustojote duoti, kad kažkas negerai.

Aš vadinu, ką jūs vadinate nerviniu suspaudimu, netyčia pamatė dalykus taip, kaip yra

- taip liūdna šiandien (@ sosadtoday) 2018 m. Birželio 25 d


Taigi, galėtų išmokti įsivaizduoti, kad "yra liūdna", išgydyti pasaulyje augančius depresijos dažnius? Pasak Brocko Bastiano, stigma apie neigiamas emocijas iš tikrųjų yra viena iš depresijos priežasčių. Jei žmonės galėtų matyti savo melancholijos bangas kaip neišvengiamą atvirkštinę džiaugsmo akimirką, ir pripažinti šią tarpusavio sąveiką kaip esminę gerai išgyvenusio depresijos gyvenimo dalį (tiems, kurių sudėtyje nėra cheminio disbalanso), turėtų būti mažinti.

Tai, ką Keatsas pasiekė savo "Ode dėl melancholijos". Romantitai manė, kad trumpalaikės ekstazio akimirkos mes visi patiriame dėl pokies / mūsų meilės gyvenime / septyni tekilos nakties klubo "Dwell (s) su grožiu ir grožiu, kuris turi mirti. "Nes" Fancy negali apgauti taip gerai, kaip ji yra fam'd daroma ". Kitaip tariant: mes visi norėčiau galvoti, kad tai įmanoma, net privaloma, kad jei mes priimsime gerus" gyvenimo pasirinkimus ", mes galėsime išlaikyti mūsų laimė.

Klinikiniai psichologai dabar sutinka, kad tai yra klaidinga. Iš tikrųjų raktas, kuriuo maksimaliai padidėja jūsų laimė, yra tai, kad neatsižvelgiant į tai, kaip "geras esate gyvenime", jūs nebūsite laimingas 24/7, o tai liūdna (nebūtinai) reiškia, kad jūs nesugeba gyvenime . Tai tiesiog reiškia, kad esate žmogus.

mažas kalbėjimas reikalauja 100% daugiau energijos nei sukurti

- taip liūdna šiandien (@ sosadtoday) 2018 m. Rugpjūčio 15 d


Žmonės, kuriems tai suprantama, yra mažiau linkę patirti klinikinę depresiją. Kaip pranešė "Quartz", "Kinijoje ir Japonijoje tiek neigiamos, tiek teigiamos emocijos laikomos esminiu gyvenimo dalimi. Skundas nėra kliūtis susidoroti su teigiamomis emocijomis ir kitaip nei Vakarų visuomenėje - nėra nuolatinio spaudimo džiaugtis ".

"Vakarų šalyje gyvenantis asmuo nuo keturių iki dešimties kartų dažniau kenčia nuo klinikinės depresijos ar nerimo gyvenime nei Rytų kultūros gyventojas."

Praėjusiais metais psichologas Brokas Bastianas išbandė, kaip šie visuomenės lūkesčiai siekti laimės paveikia žmones. Jis padalijo 116 koledžo studentų į tris grupes, kad atliktų neįmanomą anagraminę užduotį. Pirmoji grupė buvo pasakyta tikėtis nesėkmės. Antroji grupė nebuvo ir baigė testą "laimingame kambaryje" su motyvaciniais plakatais ir linksmais "Post-it" pastabomis. Trečiajai grupei buvo suteikta neutrali vieta.

"Pats Velykos šventykloje / Veil'd Melancholijus turi savo sovrano šventovę" (Keatsas, Odas Melancholijoje)

Kaip praneša "Quartz", "atlikę užduotį visi dalyviai nerimavo, kad išmėgino savo atsakymus į anagramos užduoties nesėkmę ir užpildė klausimyną, skirtą įvertinti, ar visuomenės lūkesčiai yra laimingi, paveikė tai, kaip jie apdorojo neigiamas emocijas. Tuo metu jie taip pat išbandė savo emocinę būklę. "

Po to Bastianas nustatė, kad "laimingame kambaryje" mokiniai labiau susirūpinę dėl savo nesėkmės nei kitų dviejų kambarių patalpose. "Idėja yra tai, kad kai žmonės atsiduria kontekste, kuriame laimė yra labai vertinama, ji sukuria spaudimą jaustis tokiu būdu", - sakė Bastianas. Tada, kai jie patiria nesėkmę, jie "atgaivina tai, kodėl jie nejaučia, kaip jie mano, kad turėtų jaustis", toliau blogėja jų protas.

Kitas liūdesio privalumas yra tas, kad skausmingi laikai suteikia mums pranašumų, kurie ilgainiui mus laimingesni. Bastianas sakė kvarcą, kad nelaimingų atsitikimų metu mes glaudžiausiai bendradarbiaujame su žmonėmis, taip pat kurdami savo atsparumą.

gyvenimas kalė ir tada jūs manote, kad galbūt bus gerai, kad sek, o tada vėl kalė

- taip liūdna šiandien (@ sosadtoday) 2018 m. Rugpjūčio 8 d


Tuo pačiu metu jis perspėjo žmones neatsižvelgti į jo išvadas pažodžiui. "Svarbu ne tai, kad mes turėtume pabandyti ir būti blogesni gyvenime. Tai yra tai, kad kai mes stengiamės išvengti liūdesio, suprantame jį kaip problemą ir siekiame begalinio laimės, iš tiesų mes esame ne labai laimingi ir todėl negali mėgautis tikrosios laimės pranašumais ". Iš esmės: geriau stengtis" gerai pakoreguoti "nei laimingas.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai