Buvimas nakties pelėda gali netrukus suteikti jums lankstų darbo valandų

Anonim

Jei vienintelis dienos momentas, kurį galite mėgautis iki 11 val., Mirs nuo šuniuko akimis rytojo žmogaus, tai laikas švęsti.

Mes visada žinome, kad naktiniai pelėda yra (ar bent jau, kaip jie galvoja) protingesni ir kūrybiškesni nei jų erzina pozityvūs partneriai. Tačiau pasirodo, kad visos tos podcast'o užpildytos naktys, "Youtube binges" ir "Hunter S. Thompson wannabes of the world" pagyvėja, literatūra ir kokainas papildo karšto vyno klubus.

Neseniai JK universiteto atliktame tyrime buvo apklausta 433 268 dalyviai, nuo 38 iki 73 metų amžiaus, jei jie laikė save "naktiniais pelėdomis" arba "ryto garbanais". Mėginių mirtys buvo stebimos iki šešių su puse metų, o tai parodė, kad tie, kurie norėjo likti vėlai, turėjo 10% didesnę tikimybę mirti. Tai paskatino tyrimo autorius Kristenas Knutsonas nuspręsti, kad "nakties pelėdos, bandančios gyventi ryto garbanojimo pasaulyje, gali turėti įtakos jų kūnams".

"Mokslininkai pakoregavo numatomas sveikatos problemas pietryčiuose ir vis dar nustatė 10 proc. Didesnę mirties riziką", - sakė " Science Daily". Kalbant apie galimus sprendimus; rytas-haters yra malonus siurprizas. "Svarstyklės universiteto chronobiologijos profesorius Malcolmas vonas Schantzas pasiūlė:" Turėtume aptarti, kad leisti vakarų tipams pradėti ir baigti darbą vėliau, kai tai praktiškai ".

Nors galite pabandyti jį pakeisti; jūsų biologinis laikrodis užtrunka daugiau nei aliarmą (arba septynias), kad iš naujo nustatytumėte. Iš tikrųjų čia vyksta tyrimai, kuriuose teigiama, kad asmens vidinė laikmenų sistema veiks toliau, net jei jie buvo pašalinti iš pasaulio ir paslėpti tamsioje urvoje.

Jei tikrai norite iš naujo nustatyti savo kūno laikrodį, yra strategijų, kurias bandyti, tačiau jos jokiu būdu nėra garantuotos. Daug geresnio pasirinkimo būtų tai priimti, paprašykite savo viršininko lankstų darbo valandų ir, jei jie priešinosi, atkreipkite dėmesį į didėjančius mokslinius įrodymus, kurie rodo, kad lankstus grafikas yra žymiai produktyvesnis.

Taigi jūs turite tai: problema yra ne jūsų miego modelis, tai pasaulis.

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą