Bezdyno sezonas vienas žingsnis arčiau $ 1 milijono bardo su Richard Branson

Anonim
Ką tu darai, kai atsirenai akis į akį su milijardierių piktograma seru Ričardo Bransonu? Žinoma, paprašykite jo auginti savo barzę. Na, bent jau tai, ką praeitą savaitę susitiko su anglų verslo magistru, tai padarė "This Beard Seasons" įkūrėjas Jimmy Niggles.

Tiesą sakant, Branson yra paskutinis ambasadorius "This is the Beard Season", Aussie organizacija paverčia rimtai įspūdingas barzdas į gyvybes gelbstinčius pokalbio pradininkus, kad užginčytų pasaulį užsisakyti melanomos odos patikrinimą.

"Niggles" idėja "This Is the Beard Season" buvo įkvėpta ilgalaikio draugo Weso, kuris tragiškai prarado kovą dėl agresyvios vėžio formos, kurią sukėlė melanoma 2010 m. Jaunesniu nei 26 metų amžiaus asmeniu.

"Mes buvome tiesiog" Wes "progai, o bare kampe buvo tie seni ūkininkai, kurie turėjo neįtikėtiną didžiulį ūkininką, burtininko barzdą, ir mes galėjome įdomu, kodėl niekas mūsų amžius besisukdavo barzdomis? Tai buvo prieš 6 metus, ir niekas neaugė mūsų jaunesnio ar jaunesnio amžiaus barzdos, todėl mes išsiplėtėme idėją ir manėme, kad barzda užsiima šiek tiek atsidavimu. tuos pačius įsipareigojimus, kuriuos tu turi eiti ir gauti odos patikrinimą, "sako Jimmy.

Šiandien "Beard Season" perduoda žinią per asmeninės sąveikos ir socialinės žiniasklaidos dichotomiją. Tiesiog susipažįstant su žmonėmis, pradėdamas pokalbį ir šerti šiais susitikimais per "Beard Season" Instagram puslapį, "Niggles" matė, kad kampanija įgauna neįtikėtiną pagreitį ir pritraukia vilnišką savo gyvenimą.

Neseniai "Beard Season" pateko į "Australian Surfing Open", kur WA ekspertų grupė tikrino 116 žmonių odą. "Iš jų radome penkis 2 etapo melanomas - tai yra gana daug, kai reikia kreiptis tiesiai į gydytoją - ir 29 ankstyvosios stadijos ar prieš vėžines BCC melanomas. Beveik trečdalis visų, kurie patikrino. tai beprotiška."

Dabar, kai "Beard Sezonas" reiškinys yra užregistruotas ne pelno siekiantis ir generuojantis didžiulius šių užsienyje, "Niggles" turi naują tikslą - "Million Dollar Beard".

"Aš noriu parduoti savo barzdą už milijoną dolerių. Gavau tašką, kur aš maniau, kad rytoj aš negaliu jį nuplauti. dabar turiu tokią didelę istoriją. Aš supratau, ar galiu parduoti savo barzdą - nuimkite ją, įdėti ją į stiklinį nepažeistą, kartu su visais žmonėmis, kuriems tai padėjo išgelbėti, istorijas - tai būtų puikus būdas įmonei ar filantropui ateiti lenta ir padėkite mums imtis tolesnio žingsnio "

Taigi, kol Bransonas pateks į "Beard Season" liniją, visi "Niggles" klausia, ar "Žymėkite draugus ir šeimą". Padėkite mums išplatinti žodį. Jei galite, auginti barzdą. Tai gali jums tinka. Tai šiek tiek plaukų idėja, bet tai veikia ".

SUSIJĘS: Grow Epic veido plaukus ir kovos su melanoma už bardo sezoną

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]