Bezdų atjauninimas yra šiuolaikinis jaunimo fontanas vyrams

Anonim

Šį straipsnį parėmė "Just For Men"

Pažvelk į tą drakonų barzdą, kuris žvilgsnis atgal prie veidrodžio. Nepaisymo metais, beprotybiškos maisto dalelės ir apskritai vyriškos neliečiamos savybės užtikrino, kad tie sultingi spynos, kurios vieną kartą vadino veidą namuose, dabar sumažintos iki kažko panašaus į plieno vilną.

Išdžiovinkite akis ir traukite save kartu, žmogus. Didžiulė barzda atsiduria didelėje atsakomybėje ir, padėdama nuostabiai barzdotam bastardui, ši audra yra tik For Men's Brush-in spalvų gelis - vienintelis būdas visiškai atjauninti veido plaukus.

Procesas yra toks pat paprastas, kaip griežinėlio sūris, kuriame gali būti iki keturių skirtingų spalvų, nuo šviesiai rudos iki realios juodos. Rezultatas po paprastos penkių minučių paraiškos? Visapusiškesni ir lygiau išgydyti veido plaukai, kurie vyrams būdingi violetiniams.

Nepamirškime, ji taip pat naudoja "Just For Men" amoniako neturinčią formulę, skirtą prasiskverbti į šiurkštus veido plaukus, nedarant žalos žmogaus odai. Negaliu tau pasakyti, p. Razor Blade.

Dabar apsilankykite Just For Men dabar, kad įkvėptumėte naują barą.

Įdomios Straipsniai

Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Charlotte McKinney yra GQ mergaičių vasara

Joe Jonas, "Conor McGregor" ir "Ludacris" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

35 stilingas atrodo, kad Ryan Gosling'io 35-asis gimtadienis