Paplūdimio kūno priežiūros vadovas vasaros berniukams

Anonim

Po trijų ilgų, šaltų mėnesių žmonių žiemos miego, jūs norėtumėte atsisveikinti su žiemą ir sprinti iki galo visą vasarą. Yra tik viena problema: jūs pakojate "Netflix" kūną ir asmeninę megztinį, kuri padėtų avių gėda.

Sporto treniruokliai nuo pat pavasario pradžios susišvirkdavo - pjausto angliavandenius, sumušė baltymų virpesius ir išsiveržė per pakartojimus, kad paruoštų paplūdimio gydymą vienos sezono dienos metu.

Tuo tarpu vienintelis dalykas, kurį tu sumušė, yra pyragai, ir tai rodo.

Vėliau atrodyti kaip "extra" iš " Baywatch", tačiau visa viltis neapsiribojama. Naudokitės mūsų gidu, kad paplūdimio kūno priežiūra būtų paruošta vasarai, ir suklastų gražią Hemswortho estetiką, kuriai esate per daug tingusi dirbti anksčiau.

Pasodinkite savo žiemos kailį

Plaukams ar ne plaukams?

Sveiki atvykę į džiungles. Nors nėra jokių tvirtų taisyklių kūno plaukams, plačiai neišsipjaustyta šikšnosparnis retai yra tinkamas paplūdimio dienos vaizdas. Kuris jūsų išrinktas plaukų šalinimo būdas priklausys nuo to, kokio pločio ir kokio norimo rezultato. Galite skustis, vašku, apdaila, išlyginti ar naudoti kremus laikinai šilkinei odai. Norint gauti daugiau pastovaus tirpalo, pabandykite elektrolizę ar plaukų šalinimą lazeriu.

Atgal plaukai yra viešasis priešo numeris vienas iš paplūdimio kūno. Jei jūsų pečius būtų galima supainioti su Cezario iš orijų planetos, jums reikia rimto kirpimo. Krūtinės plaukai patenka į asmenines normas, tačiau visais atvejais turėtumėte siekti subalansuoto pecs ir nugaros atrodo. Dauguma vyrų geriausiai atrodo kažkur viduryje: nei urveomanas, nei plaukikas, nei plaukikas nėra lygus. Investuokite į kūno plaukų groomerą, kad išspręstumėte užduotį ir pradėtumėte nuo aukštesniojo apsauginio nustatymo, kad apsunkintumėte peraugimą.

Kalbant apie diržas žemiau diržo, rekomenduojame leisti savo maudymosi kostiumėlį būti vadovu. Viskas, kad ropliai viršuje arba iš šonų, turėtų būti pjautos. Viskas, kas yra arčiau "Danger Zone", priklauso nuo jūsų.

Švyti sunkiai ar eiti namo

Tegul jis švyti saugiu būdu

Fake tan gali atrodyti kaip kultūrizmo provincijos ir populiarių karalienių, tačiau, jei jūs turite saulės pabučiuoti dažymą boulingo kaiščio, mes sakome, ištraukite bronzę. Iki paplūdimio įdegio jūsų bodas atrodo sveikiau ir liesiau, o jei tinkamai naudojamas, galite dirbtinai pagerinti raumenų apibrėžimą. Jis taip pat gali net išblukinti jūsų veido ir kamufliažo visus trūkumus.

Praleiskite dicey deginimosi padėtį ir leiskite pro padaryti savo švyti. Žinios purkštuvų gaudyklė tiksliai žinotų, kaip sulenkti jus ir jus supa strateginį šešėlį. Jei ekspertų pagalba nėra numatyta biudžete, tinkamas pakaitalas yra savaime įdegis losjonas arba purškalas. Taikykite lengvąja ranka, kad jums nepatektų, atrodytų kaip milžiniškas Cheetos pirštas.

Vyrų mane priežiūra

Jūsų plaukuotas arsenalas

Paplūdimys patvirtina savo smegenų dėžę su kurortu gaminių kolekcija. Išleidimo kondicionierius gali apsaugoti plaukus nuo sezono piktnaudžiavimo saulės, jūros, druskos ir chloro. Jūros druskos purškimas suteikia greitą banglentininko išvaizdą, net jei jūs niekada iš tikrųjų nenusileidžiate statinės. Taikykite stipresnį gelį ar grietinėlę, kad būtų išlaikytos nepaklusnės sruogos, ir mėgaukitės aktyvia diena su estetiniu nebaudžiamumu. Dėl kramtančių arba riebių spynų išbandykite sausą šampūną arba tekstūruojančią pastą, kad pagyvintumėte kaukes ir kovotų su drėgme ir šluota, ieškokite anti-drėkinančių ir drėkinančių mišinių.

"Embrace The Oil Exec"

Kruopščiai elkitės su kūnu

Parodykite riebalus, kurie yra "bosas", naudodamiesi odos priežiūros priemonėmis, skirtomis prakaito sezonui. Nuplaukite švelniu bevalio valikliu ir stebėkite porų mažinimo tonerį. Reguliariai nuplaukite, kad išlygintumėte paviršių ir pašalintumėte negyvas odos ląsteles, kurios gali užkimšti poras.

Naudodamiesi lengvuoju, bet veiksmingu vandens pagrindu drėkintuvu, kad išlaikytumėte hidratuotą, priešintis slidėms. Nepamirškite, kad dezodorantas palaiko vasaros funk įlipoje, o jei jūsų duobes vis dar neišsivers, pasikalbėkite su dokumentais apie recepto stiprumo priešnuodžio bandymą.

Apsaugokite savo odą

Pridėti šarvų

Išsaugoti veidą - pažodžiui - su arsenalu prieš ir po saulės produktų. Apsaugos nuo saulės privalumas yra apsaugoti brangų išorinį sluoksnį. Nepamirškite sunkiai pasiekiamų vietovių ar nepamirštamų, tokių kaip lūpos ir apatinės sėdynės, ir leiskite sugerti mažiausiai 20 minučių prieš šokinėjimą vandenyje. Drėgnis su SPF yra lengvas pasirinkimas tinginiui.

Nudegimo atveju štai kaip sušvelninti skausmą ir paspartinti atsigavimą.

Buff Up, išpūtimas žemyn

Išmeskite vandens svorį

Reikia greito tono, kad nepatogtumėte save savo "Orlebar Browns"? Jūs turėjote praleisti savaites dirbti su treneriu, o ne maratonas filmus, o snuggled į Slanket, tačiau kitas geriausias dalykas yra šiek tiek raumenų siurblys.

Galbūt pastebėjote, kad jūsų raumenys iš karto praeina treniruotę. Šis poveikis yra raumenų šalutinių produktų susidarymo rezultatas, ir nors tai tik laikina, tai gali būti papildomas pasitikėjimo reikalas, kurį reikia, prieš atsikratydami savo plaukimo šortai. Pieštukas treniruotės metu prieš paplūdimį pasinaudoti praturtėjimo. Siekite šiek tiek didesnių pakartojimų su mažesniu svoriu ir mažiau poilsio laiko tarp rinkinių, kad padidintumėte efektą.

Jei turite daugiau laiko pasiruošti prieš paplūdimį, taip pat galite pradėti puolimą prieš pilvo pūtimą ir vandens svorį. Suplanuokite garų laiką saunoje, kad prakaituotumėte savo kūno papildomą H2O. Paimkite virškinimo fermentą kiekvienu valgiu. Valgykite daug tamsių lapinių žalių ir baltymų. Venkite apdorotų maisto produktų, kurių sudėtyje yra daug druskos, kryžmažiškų daržovių, džiovintų vaisių, cukraus alkoholių, pupelių ir ankštinių daržovių, pieno produktų ir gazuotų gėrimų.

Toe It Goes

Nepamirškite pirštų

Gaukite savo Frodo pėdas pasirengus sandalų sezonui. Pasakyk sakai, kad bet kokia trumpalaikė ir garbanota vaikiška pirštų viršūnė, ir užsisakykite pedikiūrą, kad sugadintumėte savo raptorių nagus, kol kas nors neprarastų akių.

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį