"Baume" yra "Richemont" naujas prieinamos laikrodžių gamintojas, kuris yra visiškai pritaikomas

Anonim

Jei vardas skamba gerai, tu negali būti klaidinga. "Baume" - tai naujas šveicariško laikrodininku "Baume & Mercier" ženklas, kuris daugiausia dėmesio skirs šiuolaikinių kūrinių, kurie iki šiol nematė "Richemont" žiūrovų grupės, pritaikymo ir tvarumo.

Ir prieš patekdami į technines detales, tai ypač prieinamos kainos, pradedant nuo maždaug 540 JAV dolerių. "Baume" sugebėjo pasiekti šį kainų tašką dėl kvarco ir Japonijos mechaninių "Miyota" judesių naudojimo kartu su ekologiškomis medžiagomis, pvz., Diržais, pagamintomis iš natūralių ir recirkuliuojančių medžiagų - galvoti kamštienos, lino, medvilnės, Alcantara ir PET plastiko.

Siekdama išsiaiškinti savo tapatybę tarp jaunesnės kartos, "Baume" laikrodžiai neturės jokių brangiųjų metalų ar gyvūnų žaliavų. Visuose modeliuose vietoj nerūdijančio plieno bus aliuminio korpusas, o 12 valandos ženklas - priešingai nei tradicinis 3 valandos ženklas.

Šiuo metu laikrodžiai yra suprojektuoti Ženevoje ir surinkti Richemonto objekte Nyderlanduose. Planuojama pastatyti daugiau gamybos vietų, kuriose bus parduodami laikrodžiai, kad būtų galima toliau mažinti produktų tranzitą ir anglies pėdsaką.

Šiuo metu "Baume" pristatys dvi kolekcijas: "Iconic" seriją ir "Custom Timepiece" seriją. "Iconic" bus 41 mm korpusas, sumontuotas su atnaujintomis medžiagomis ir "Miyota" automatiniu judesiu, kuris suteikia 40 valandų galios rezervą.

Tuo pačiu metu "Custom" laikrodis bus įvairių stilių, turinčių 41 mm mažų sekundžių variantą, 41 mm retrograde variantą, 35 mm moon phase modelį ir 35 mm mažą sekundžių variantą. Šių detalių pritaikymas gali būti dar labiau modifikuotas taikant įvairias atvejų pasirinktis, rankų apdaila, dirželius ir bagažinę.

Galite patikrinti "Baume" interneto konfigūratorių dabar, kad sukurtumėte savo laikrodį. Žodis įspėjimo, tai gana priklausomybę.

Įdomios Straipsniai

"Louis Vuitton" kanalai "Luxe Streetwear" su aukščiausiuoju bendradarbiavimu

Karakojos apartamentų palėpė iš Ofisto

Sneakerologija: "Nike Air Max 95" anatomija

Ellen DeGeneres atsitiktinai atskleidžia savo 175 000 dolerių vertės "Rolex" paskutinėje interviu "Seinfeld"