"Banksy" atidaro "Dystopian" viešbutį su "blogiausiu pasaulio žvilgsniu"

Anonim

Liuksas dekoruotas CCTV kameromis, nėra baseino, prezidento liukso numeryje gali pasigirti "blogiausiu vaizdu į bet kokį viešbutį pasaulyje". Bet jei tai atrodo kaip jūsų svajonių atostogos, Banksy yra tavo vyras. Nesudėtingas britų menininkas ką tik pristatė savo paskutinį ambicingą projektą: "Walled Off Hotel".

10 kambarių, visiškai veikiantis svečių namai yra Betliejuje, kaimynystėje menininko svetainė apibūdinama kaip "triukšminga". Tačiau tai nėra įprasta apgyvendinimo vieta, nes viešbutis yra įsikūręs tiesiai šalia ginčytinos sienos, pastatytos Izraelio okupuotose Vakaruose Bankas.

"Būtent šimtai metų nuo tada, kai Britanija privertė Palestiną kontroliuoti, pradėjo pertvarkyti baldus - su chaotiškais rezultatais", - sakė Banksy. "Aš nežinau, kodėl, bet atrodė kaip tinkamas laikas apmąstyti, kas atsitinka, kai Jungtinė Karalystė priima milžinišką politinį sprendimą, visiškai nesuvokdama pasekmių".

Kiekvienas "Walled Off" viešbučio kambarys atrodo ant sienos niūrių betoninių plokščių, o viršutiniai aukštai yra akis į akis su Izraelio laikrodžių bokštais, kurie vadovauja miestui. Viduje "Banksy" prekės ženklo stilius prasiskverbia kada nors erdvės kampelyje.

Viename kambaryje yra riaušių sargyba ir protesterių mūšis su plunksninėmis pagalvėmis ant sienos virš lovos. Fojė, klasikinė krūtinės statula yra užblokšta iš debesies ašarinių dujų. Plastikiniai šimpanzės varpai saugo įėjimą. Projektas buvo baigtas visiškai slaptumu per 14 mėnesių laikotarpį, kaip praneša, stebina net Palestinos pareigūnus, kai jo durys buvo atidarytos verslui.

Nepaisant to, kad įmonė, atrodo, yra stiprus pareiškimas, Banksy sako, kad viešbutis siūlo "šiltą palankumą visiems iš visų konflikto šalių ir visame pasaulyje".

"The Walled Off Hotel" yra visiškai nepriklausomas laisvalaikio centras, įsteigtas ir finansuojamas "Banksy". Tai nėra suderinta su jokiu politiniu judėjimu ar spaudimo grupe ", - sakoma svetainėje. "Siekiama pasakyti istoriją apie sieną iš kiekvienos pusės ir suteikti lankytojams galimybę ją atrasti. Mes ypač palankiai vertiname jaunus Izraelius. Pareiškime visiškai neleidžiama fanatizmo ".

Stebuklingai tai ne tik meno instaliacija. "Walled Off Hotel" yra tikras viešbutis, kurį valdo vietos bendruomenė. Svečiai, norėdami apsaugoti meno kūrinius nuo vagystės ar naikinimo, privalės sumokėti už 1000 dolerių užstatą įsiregistruodami. Keliautojai, turintys biudžetą, gali praleisti indėlį, jei jie vietoje viešbučio pastatyti kajučių stiliaus dviaukštėse lovyse.

Ne rezidentai taip pat gali patirti projekto dalis. Kiekvieną kartą kviečiame aplankyti muziejų ir meno galeriją, taip pat pianinų barą tam tikromis valandomis.

Viešbutis "Walled Off" kovo 11 d. Imsis išlygų ir planuoja atidaryti visus šimtmetius.

UP TOLIAU: Imk vaizdo pokalbį iš Banksy's "Dismaland Bemusement Park"

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą