"Banksy" teismai ginčija "Alternatyvumo" vaidmenį, kurį režisavo Danny Boyle

Anonim

Nė vienas svetimas nepadaręs plunksnos, Banksy uždarė 2017 m. Garantuotą provokuojamą spektaklį ir du naujus paveikslus Betliejuje.

Nepakankamas gatvės menininkas atnešė šventinį priespaudą į regioną, kurį jis pavadino "mažiausią Kalėdų vietą žemėje", "Alternativity" atnaujintą tradiciją, nustatytą "Walled Off" automobilių stovėjimo aikštelėje, kurią jis atidarė anksčiau šiais metais.

Drąsus pareiškimas nustatė Didžiosios Britanijos atostogų įstaigą pagal visur žvilgsnis iš karinių sargybos bokštų iš Izraelio Vakarų kranto barjero sienos. Nors nenuostabu pamatyti Banksy už tokio tipo kaparą, kas nustebia jo bendras sąmokslus: " Trainspotting" ir " Slumdog" milijonierių režisierius Danny Boyle.

Vienos valandos dokumentinis filmas atskleidžia, kaip mažai tikėtina, kad partnerystė prasidėjo nuo projekto koncepcijos iki repeticijos iki supakuotų pasirodymų. Atrodo, kad Banksy nubrobia "Oskaru" apdovanojimą pelniusį direktorių su intriguojančiu iššūkiu: jei galėtumėte, kad Didžioji Britanija atrodo olimpinėse žaidynėse, be abejonės, pasiekti taiką Artimuosiuose Rytuose per mėgėjų dramatiką nebus problema.

Taigi Boyle drąsiai supakavo savo maišus ir galvas į Betliemą, kartu su filmo įgula iš "BBC Two" užfiksuoti veiksmą.

Daugiau nei šešias savaites Boyle (ir Banksy, nuotoliniu būdu konsultuodamasis dėl bylos nagrinėjimo) etapais kardinijos žaisti su vietos direktoriaus Riham Isaac pagalba. Mesti ir įgula yra surinkti. Sukurtas "rockstar" vertas etapas. Oskie yra vertinami ir atmestini. Talentingi vaikai demonstruoja savo vokalinius ir komedijos gabalėlius. Ir visais atžvilgiais, jis sėdi Betliejuje.

"BBC Two" kontrolierius Patrickas Olandas sakė: "" BBC Two "yra puikus būdas bendradarbiauti su Danny Boyle, Banksy ir kūrybine komanda, kurie drauge daro šį alternatyvų kūrybą. Tai žada būti sudėtinga ir provokuojanti istorijos, kurioje kalbama apie jaunus ir senus, tyrimus. "

Iš tikrųjų, galutinis rezultatas yra stebėtinai tradicinis - atėmus retkarčiais mobilųjį telefoną ir hiphopo melodiją - ir dar labiau įtakojančius, nei jūs galite tikėtis.

Banksy debiutuoja du naujus paveikslus. Vienas iš jų - tai du cherubai, kurie bando išskaidyti per atskyrimo sieną, o kitas yra "Peace On Earth" pranešimo su įtartinais įspėjimais: "Taikomos sąlygos ir sąlygos".

Betliejus 2017. #peaceonearth

Paskelbta "Banksy" (@ banksy) paskelbta žinutė, 2017 m. Gruodžio 6 d., 3:50 PST

Alternatyvumas buvo vienkartinis, tačiau tiems, kurie praleido "šventinį įspūdingą", "BBC Two" dokumentinį filmą galima pamatyti aukščiau.

NURODYTA: DJ gali netyčia atskleisti Banksy tapatybę

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį