"Badass" kirpyklos, kurias turėtumėte atlikti "Instagram"

Anonim

Nuo prigludusių prie pūkų iki Trumpiano sujungimų, plaukų fadai ateina ir eina taip greitai, kad sunku neatsilikti. Mes darome viską, kad galėtume įvertinti, kokios yra naujausios vyrų šukuosenos ir viliojimo tendencijos, tačiau papildomas įkvėpimas yra "Instagram" atsakymas.

"The most stylish hairdressers in the world turn to Instagram to share their next-level look and favorite products with followers thirsty for follicular eye candy. Pasidaryk savo veidą (ir galvą) palankiu, prieš išleidžiant kitą riekulę patikrinkite šių šukuosenų herojų pašarus.

Manome, kad jūs sutinkate, kad jie yra šlyties (atsiprašau) tobulumo.

Morrisas Motley

Pasidalijama MORRISMOTLEY (@morrismotley) pranešimas, paskelbtas 2016 gruodžio 23 d. 21:13 PST


Australijos kirpykla Morris Motley leidžia Melbourne vyrams atrodyti švieži iš savo namų madingame Collingwood. Jau daugiau kaip 10 metų, įkūrėjas Robas Masonas ištobulino savo įgūdžius veido analizėje ir ištyrė naujų ir klasikinių kirpimo būdų derinį norint pasiekti švarių vyriškų stilių - savo parašo pagal užsakymą vyrų pjovimo ir stiliaus ženklą.

Aklai kirpykla

| 524 Lorimer Street, Brooklyn.

"Blind Barber" ("Blindbarber") bendrai paskelbta žinia, 2008 m. Birželio 6 d., 9.15 val. PDT


Ši vieta palieka "barą" "kirpykloje". "Blind Barber" užima pagrindinį nekilnojamąjį turtą Los Andžele ir Niujorke, kur jis padeda vyrams #StayHandsome, kai juos gydo gaiviaisiais patiekalais iš savo baldų ir kavinių. Pradedant savo pradinę vietą Manheteno Rytų kaime, įkūrėjai Džefas Laubas, Adomas Kirschas ir Joshas Boydas pradėjo dar dvi parduotuves ir išskirtinę grožio produktų grupę.

Nomad Barber

Tiesiog radau šį nuostabų "@dennislodesigns" šūvį ant Honkongo stogų! Aš laikiau savo telefoną su žibintuvėliu mano burnoje, kad galėčiau pamatyti, kur aš pjovimo! Sunkiai dirbdami naujame epizode, pamiršote, kiek laiko užfiksuosite subtitrus. Bus rytoj, malonus anksti pradėti mano dieną, kad baigtumėte visa tai. # thenomadbarber

Paskelbta NOMAD BARBER (@nomadbarber), paskelbta 2014 m. Gruodžio 14 d. 12:09 PST.


Miguel Gutierrez, geriau žinomas kaip "Nomad Barber", sukūrė masinį "Instagram", kai jis pradėjo keliauti po pasaulį, norėdamas išmokti naujų barberingo būdų. Gimtoji "Liverpool" savo pasaulinio masto kelionei, kurią jis dokumentuoja "YouTube" kanale, taip pat jo "IG" pašarų, pasiekė keletas rimtų oro mylių. Jo nepriekaištingas gabalai taip pat turi nuolatinius namus Londone ir Berlyne. Patikrinkite, ar jis čia veikė.

Jasonas Schneidmanas

Kitas transformavimas ir dar vienas laimingas klientas, velnias, aš myliu savo darbą "

Jasono Schneidmano (@themensgroomer) paskelbta žinia, 2017 m. Sausio 7 d. 15:26 PST


Stilistas ir garsenybių groomeras Jasonas Schneidmanas kredituoja Pietų Kaliforniją, naršydamasis, garsiais motociklais, greitaisiais automobiliais ir roko muzikos legendomis, tokiomis kaip Jim Morrison, kaip įkvėpimas už jo be galo kieto vibro. "Žmogus turėtų atrodyti ir jaustis nerūpestingas ir įsitikinęs, - sako Jasonas, - taip, kaip jis suknelė, ir kaip jis nešioja savo plaukus. Tai daro žmogų tikrai seksualus. "

Mark Bustos

Jei kada nors jaučiate, jog gyvenimas numalina jus, skaičiuok savo palaiminimus. Aš turiu 19 šios nuotraukos vieninteliai - ant kapinių esančių kapinių. Vieta, kur šie vaikai skamba namuose. @Williamyan #BeAwesomeToSomebody

Paskelbta Markas Bustas (@markbustos), 2017 m. Gegužės 23 d., 7:40 PDT


Nors jis yra mėgstamas barberistas Phillip Limas, bet ir yra Marcas Jakobsas kaip klientas, Markas Bustos reiškia kažką daugiau nei paviršutinišką spalvą. Jis vadina save "humanit-HAIR-ian" - kai ne komandiruoja žirkus "Three Squares Studio" Niujorke, jis nemokamai gabena benamius ir skatina kitus skleisti pozityvumą savo asmeniniu šūkiu (ir hashtag) "Būk nuostabus kažkas "

Schorem

"The boyzzzz" darbe, šventas šūdas, pažvelk į šį alaus žarną, kai @the_bloody_butcher stovi atsipalaidavęs ir be globos pasaulyje. Pakalbėkite su "Bloody Hippo" važiavimo takeliais. Puiki naktis, nors dirbate su @pirate_paulus, @saifiction, @namakubitattoo ir nuoširdžiai @jelleinmyear #gettinpiggywithit #piggypiggypiggycantyousee #sometimestheLardjusthypnotiseme #lordsofthelard #videokilledtheradiostar #psychoticnight #TheBloodyHippo

"Schorem" (@schorembarbier) pasidalinta žinia 2017 m. Gegužės 18 d., 12:03 PDT


Senojo mokyklinio kirpykla "Schorem" specializuojasi tradiciniuose kirpėjos ir karšto rankšluosčių skutimosi skustuvuose (su šurmuliu, rengia vakarėlius, keliauja, geria ir kitokius žavingus shenanigans). Remdamasi Roterdame, "Schorem" įgulos retro roko "n roll" vibesai uždirbo tokį apdovanotą kultą, kad jie išvyko į pasaulinį turą ir pastaruosius ketverius metus išleido savo koncertą ScumBash.

Andriejus ar plaukai

Prieš keletą metų aš mačiau "The Time Traveler's wife", ir keletą scenų Ericas Bana (tikriausiai rašė neteisingai) turėjo šiek tiek keletą, bet aš maniau, kad atrodė toks kietas. Tai buvo pirmas kartas, kai aš mačiau stiprius plaukus vyrų pjūvio gale, kuris atrodė ne naujoviškumas, ar netikras man. Prieš metus klientas atnešė man Jeff Bridges nuotrauką apie 1984 m., Ir jis turėjo tą patį svorį prie nosies (panašus į tai, ką matote Han Solo pirmame "Žvaigždžių karų" filme). Vėlgi man patiko tai. Dešinėje galvos aš tikrai myliu sunkią liniją prie nosies. Tai buvo baigta su @adhbrand #ADHwet

1967 m. Balandžio 6 d., 20:05, PDT bendrai naudojama kirpykla (@andrewdoeshair)


Andrewas Kozakas iš Andriaus Ar plauko pasižymi visa Instagram imperija. Savo pagrindinėje paskyroje, @andrewdoeshair, "Kozak" pateikia nuotraukas iš neseniai pagamintų klientų. Antroji paskyra, @ADHbook, pasakoja istorijas iš kėdės. Trečias, @ADHbrand, dėmesys skiriamas ADH produktų linijai. Kozak's grooming filosofija yra pagrįsta mokyti savo klientams jų natūralių plaukų niuansus ir įtaisyti juos su tikrai pritaikytais patarimais.

Cukraus kaukolės

"Geriausias kiekvienos dienos darbas bendradarbiauja su mano bestie #heathens", šiandien visada yra epicness bendradarbiaujant su neįtikėtinu @maidencolor apie awesome @stefanjames #sickestdays #dowhatyoulove #thesugarskullsloft @ thesugarskullsloft ✂️ #hairlife #maidencolor

Paskelbta SUGARSKULLS (@sugarskulls) paskelbta žinia, 2017 birželio 28 d., 11.53 val. PDT


Jei nebūsite išjungtas žodžiais "plaukų nerd", "hairfuturist" ir "hairbros", "Sugar Skulls" - dar žinomas kaip Carlos Ramos - "Insta" paskyra jums. "Ramos" siekia sukurti nešiojamąjį kasdienį išvaizdą, turintį tik reikiamą kiekį rokerių krašto. Jis neseniai uždarė savo plytų ir skiedinių parduotuvę - "Sugar Skulls Loft" Los Andžele - tačiau jo "Instagram" puslapis vis dar aktyvus ir reguliariai vyrų šukuosenos įkvėpimą.

Matty Conrad

Aš niekada nerandavau nieko, kas patenkintų kaip pjovimo plaukai. Jūs išleidote vieną kartą vieną kartą kartu su kitu žmogumi su siela siekdami, kad jie atrodytų ir jaustųsi geriausi. Tai yra niekas panašus į veidų išvaizdą, kai jie jaučiasi gerai, kaip jie atrodo. Tai tarsi magija. Mes suteikiame žmonėms pasitikėjimą ir didina jų pasididžiavimą, orumą ir savigarbą. Tai nėra natūralus visiškai atlikto kirpimo rezultatas. Tai yra rūpestingos širdies rezultatas, noras tarnauti kitiems. Darbas, kurį atliekame už kėdės, yra mūsų rankose, bet magija, kurią mes darome, yra iš širdies. #worldluckiestbarber

"Matty Conrad" (@mattyconrad) bendrai paskelbta nuotrauka 2017 m. Birželio 12 d., 9:07 PDT


Matty Conrad, savarankiškai apibūdintas "pasaulio laimingiausias kirpėjas", praleido 15 metų, kaip aukščiausio stiliaus, kūrybinės platformos menininkas ir sėkmingas salono savininkas prieš jo aistra techniniam kirpimui, paskatino jį patekti į barberingo pasaulį. 2010 m. Jis atidarė savo pirmąją parduotuvę Kanadoje, kad laimėtų kritiką ir tarptautinės spaudos lavina. Įspūdingas iš tradicinių kirpėjų ir šiuolaikinių vyrų plaukų stiliaus, "Conrad" unikalus stilius išlaiko jį viršuje vyriškų kirpimo pramonei Šiaurės Amerikoje.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje