Puiki dovana vyrams, kai neturite idėjos, ką nusipirkti

Anonim

Pirkdami savo vyrą dovana yra kraunamas pistoletas. Jei jūs einate per niūrus ir jam tai nepatinka, jūs rizikuojate švaistyti daug pinigų. Tačiau Lowball tai, ir jūs galėtumėte sušvelninti santykius.

Kad padėtume išvengti šio (taip, kad kojinės, juokeliai ir kambariniai augalai, skirti numarinti vienišą mirtį, gali grįžti į nepageidaujamą šiukšliadėžę, iš kur jie atvyko), mes sukūrėme unikaliausių ir funkcinių dovanų sąrašą jūsų linksma pusė kada nors akis į akis.

Kaip pasirinkti dovaną, kurią jis iš tikrųjų patinka

Priklausomai nuo to, kiek ilgai susipažinote, tai gali lengvai pasitraukti. Jei ilgai nesielgėte kartu, subtiliai patikrinkite, ar jis mėgsta, pavyzdžiui, vyną, prieš pradedant derliaus nuėmimą. Jei esate susituokę tūkstantmečius, tikėtina, kad jūs jau nusipirkote jam tokią sumą, ką jis jau mėgsta, taigi pakeiskite ją šiek tiek. Žinai, kaip tu miegamajame.

Ko išvengti

Moteriškas apatinis trikotažas (jei nesate perskaitęs šio vadovo), nieko, ko galėtumėte įsivaizduoti, gaunate iš savo šykščios teta Susan, prastai paslėpta dovana sau, pasakoję patarimai (pvz., Bėgimo takelis, dezodorantas ir kt.), "JBHifi" dovanų čekiai už dalykus, kuriuos jie norėtų pasirinkti patys.

Kaip jį pateisinti

Gimtadienio, Valentino ir Kalėdų dovanos nereikalauja jokio pagrindo. Nei jubiliejai. Tačiau, jei nekantraujate nusipirkti savo vyro malonumo ženklą, tiesiog padaryk savo progą; užsiimti kredito kortele sukčiavimu, įsitraukti į pinigų plovimo schemą, meluoti, apgauti, pavogti, pasakykite jam, kad jo geriausias draugas yra itin patrauklus - galimybės yra begalinės!

Turi atsiprašau? Dabar tiesiog pasiimti savo vyrą.

1/26

"The Runner & Swimmer Man"

Kai "Beau see's" "JLB" belaidžio ausinuko ausinėse bus įstrigę baltieji obuoliai, jie bus nenoriai išmesti. Šie "JLB" modeliai yra sukurti patogiai ir patogiai visoje pratybose, o visi žiūri elegantišką AF. Geriausia iš visų, jis iš tikrųjų juos naudos. Nuo 300 USD.

PIRKTI

2/26

"The Bookish Man"

Jei norėtumėte, kad vasaros banglentininkas pasidėtumėte apsirengęs apsirengęs vaikinu, jie įvertins šią dovaną iš šiukšlių prozos karaliaus Chaso Smitho. Nuo 25 USD.

PIRKTI

3/26

Pabaigtam žmogui

Ekologiški vyrai bus įsimylėję šio pažangiausio, stilingo vandens buteliuko, kuris 24 valandas išliks šaltas ir karštas 12 metų. Nuo 35 dolerių.

PIRKTI

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai