Australijos verslininkai dalijasi streso ir psichikos sveikatos valdymo strategijomis

Anonim

"Yra tokia klaidinga verslumo tikrovė. Tai puikus naujas dalykas, kurį reikia padaryti. Įsivaizduojama, kad jūs dirbate savo valandomis, nereikia pranešti į kokį nors širdį, galite dėvėti viską, ko norite, galite padaryti viską, ko norite. ir tada pabaigoje gausite didelį riebalų patikrinimą. Iki toli nuo realybės. "

Stevanas Premutico, "Dimmi" technologijų verslininkas, investuotojas ir įkūrėjas, be abejonės, neatsilaiko, kai paklausė, ar visi "nugaros" servetėlių idėjos išliks ilguoju keliu.

Bet jis teisus: nors jis nėra toks seksualus, kaip kalbėti apie daugiarankį vienaragis, verslininkai turi galvoti apie savo psichinę sveikatą. "Psichikos sveikatos gegužė" mes apklausėme kai kuriuos Australijos lyderius, norėdami išsiaiškinti, kodėl 72 proc. Verslininkų turi psichinės sveikatos sutrikimų (palyginti su 20 proc. Australijos gyventojų) ir ką galima tai padaryti.

Kodėl statistika yra tokia pakitusi?

Marty Spargo, vienintelis "REIZE" steigėjas ("Energy Drinks" klubas "Dollar Shave" klubas), sako, kad šie statistiniai duomenys jo netiko, nes:

"Verslininkas yra visiškai baisus jūsų psichinės sveikatos".

Faktas yra tas, kad dauguma naujų įmonių nesugeba, todėl prarandama daug pinigų ir laiko. Marty pasakė D'Margeui, kad tai gali paskatinti "susimąstyti sau plačiau ir kartais depresiją ar net savižudybę". Jis sakė: "Net sėkmingai įsitvirtinę asmenys yra emociniai vingiuokliai; tai tik jie turi daugiau gerų dienų nei blogai. "

"Žiniasklaida užsiima keletu sėkmingų pasakojimų, o kiekvienas, norintis palikti savo darbą pradėti savo verslą, siekia priminti kelių vienaragių sėkmę".

"Problema yra ta, " tęsia jis, - tai visiškai nerealu. Vietoj to turėtume parodyti tiesą apie naujoves ir likusius nepalankius potvynius, kad žmonės galėtų geriau suvokti verslininko realijas. "

Patrikas Kiddas, verslininkas, kurio prabangus plaukų salonas "PATRICKS" labai greitai pradėjo nuo daugialypės priežastinės prekės ženklo, tęsė šį darbą; nurodydamas, kad jūsų laivo eksploatavimas kelia rimtą psichinę žalą.

"Verslininkas yra kaip bipolinis, rimtai! Viena minutė, jūs galite būti ant pasaulio viršūnės ir jausmas nesugebėjimas tada vienas el. Laiškas arba skambinkite vėliau, jūs galite būti sienos savižudybės. "

Taigi, ar dirbate streso 9-5 metu, pradedate dirbti ar tiesiog svarstote šoninę problemą: rimtai pažvelkite į šiuos psichinės sveikatos patarimus.

Paimkite trijų dienų savaitgalius

Jei negalite atnešti sau atostogų, tai yra kitas geriausias dalykas (ir ilgainiui gali pasirodyti labiau tvarus). "Stevan Premutico" jį kredituoja, leidžiant jam dirbti dešimtmetį be sustojimo, prieš parduodant savo verslą "Tripadvisor".

"Nesiėmusi 10 metų atostogų, tai tapo mano pagrindine dalimi iki galo. Tai skamba taip paprasta, bet ji yra tokia galinga. Trys dienos savaitgaliai nuo biuro atsipalaiduoti, papildyti ir atgaivinti. Daug skaitymo, podcast'ų ir mąstymo. Aš norėčiau padaryti daug daugiau mano mąstymo čia. Už biz, ir už mano gyvenimą. Tai nuostabu, kas gali nutikti, kai tik pabėgsite keletą dienų ir leisite savo širdžiai ir protui laisvai keliauti ".

Sukurkite lojalę komandą

Matt Jensen, MJ Bale įkūrėjas, sako, kad svarbu turėti specialias verslo strategijas, kurios padėtų jums spręsti verslumo gyvenimo smailes ir lūkesčius.

"Delegacija yra svarbi, nes įsitikinkite, kad turite puikų komandą ir stendą, kaip ir sporte".

Nors "mūsų biz yra mūsų kūdikis, o kartais sunku atleisti", Stevanas sutinka, sakydamas, kad dienos pabaigoje svarbu turėti puikų žmogų iš jūsų pusės.

"Katalizatorius, leidžiantis man pasiekti daugiau pusiausvyros ir grįžti atgal, buvo tada, kai radau tikrai nuostabų 2IC, Asheesh Chacko. Aš pasitikiuu jį savo gyvenimu ir pirmą kartą per daugelį metų žinojau, kad biz išgyvens (o gal ir net klestės!), Jei aš pirmą kartą nebegyvuotų, netrukus ir 24 valandas per parą! "

Būkite tikri tavo vizijai

"Limitless Living" įkūrėjas Jamie Gonzalez primena, kad norint išlaikyti tikėjimą savo vizijai, svarbu nustatyti prioritetus. "Jei aš jaučiuosi spaudžiamas, tada aš žinau, kad ką nors darau savo versle, neturėčiau daryti".

"Jei yra kažkas, man nepatinka, aš tai užduoti. Kuo daugiau erdvės turiu džiaugtis tuo, ką aš iš tikrųjų myliu daryti, tuo daugiau aš sugalvoju kūrybinį turinį ir galimybes daug lengviau ".

Asmeninės parduotuvės

Patrick Kidd sako: "Jei tikrai norite šokti su velniardu, kad atsidarytumėte stresui, nerimui ir nemigai (palyginti su įprasta darbine veikla), " labai svarbu turėti asmeninius išteklius, kad išvengtumėte streso.

Didelis meditacijos gerbėjas, Matt Jensen sutinka.

"Aš praktikuoju transcendentinę meditaciją ir manau, kad tai tikrai naudinga".

Fizinė gerovė taip pat yra raktas: ar tai svoris, važiavimas, prisilietimai, plaukimas ar bet koks jūsų dalykas. Matei asmeniškai jis naudojasi F45 grupės mokymo režimu "Plius meditacijos pusiausvyra".

Gaukite treniruotes

Patrikas Kidasas mums sako, kaip "kai kuriu patarimu iš vieno iš mano valdybos narių susitiko su psichiatru, kuris specializuojasi žmonėse, dirbančiuose aukšto įtempimo pozicijose". Tai buvo nuo penkių iki dešimties minučių trukmės "atvykti" duok jo smegenis pertrauką, kartą per dieną.

"Aš jausdamas šiek tiek keista darau tai pirmą kartą, bet tai tikriausiai yra vienas iš geriausių dalykų, kuriuos kada nors padariau, ir dabar aš rekomenduoju jį visiems, su kuriais susitinka panašioje padėtyje".

Jis apibūdina tai kaip "Ferrari" variklis: jis pastatytas taip, kad būtų sunku, bet tik palyginti trumpą laiką, tada jis turi atvėsti.

"Jei pernelyg sunku ir pernelyg ilgai išvysite variklį ir nenorite, kad tai atsitiktų jūsų smegenyse, kai dešimtį metų gyvensite ir milijonus investuotojų pinigų dolerių į verslą, jau nekalbant apie tai padarys jūsų asmeniniam gyvenimui, draugams ir šeimai! "

Nepamiršk savo draugų

Stevanas pasakoja, kaip jis palaikė draugą, kuris pradėjo kelionę pradedant.

"Po kelių mėnesių jis man paskambino ir sakė, kad viskas, ką sakėte, buvo sprogimas. Bet ten vienas dalykas, apie kurį niekada manęs nepasakiau, - tai toks kruvinas vienišas. "

Verslininko kelionė yra kieta, bet gražus važiavimas. Nors aukos yra neišvengiamos, įsitikinkite, kad jūs ir toliau dedate pastangas į savo draugystę.

Nustatykite ribas

Sustabdyk jausmus kaltu ir nustatėme ribas, buvo stiprus visuotinis pranešimas. Stevano atveju sunkiausia tai buvo: "Norėdami sustabdyti jausmą kaltu, jei per keletą minučių (bet kuriuo paros metu) nenorčiau atsakyti į el. Laišką arba skambinti iš vienos iš mano komandos 24 valandas per parą".

"Supratau, kad negaliu būti puikus lyderis, puikus mąstytojas ar įdomus būti aplink, jei aš visą laiką ir visada žiūrėjau į priekį. todėl pradėjau nustatyti ribas ".

Pasak Stevano, teigiamas jo šalutinis poveikis yra tai, kad sukursite naują vertinimą dėl savo komandos ribų ir pusiausvyros.

"Ribos gali būti taip paprasta, kaip palikti savo telefoną prie durų, kai atvykstate namo, palikdamos namie, kai einate į paplūdimį arba puse dienos pietauti penktadieniais".

Taigi, ar turėtumėte tapti verslininku?

Pasak Stevano, "šiek tiek dalykų yra taip pat naudinga, kaip gauti idėją nuo žemės, spręsti problemą, sudaryti įtaką planetai ar sutrukdyti pramonei". Tačiau jūs turėsite aukoti, kad ją ištrauktumėte.

"Jei esate šlovės ir laimės, nesėkmės: nelieskite savo 9-5 darbo ir užtikrinkime saugumą ir sveikatą".

Įdomios Straipsniai

Tai yra geriausi plaukų produktai vyrams

Kaip nusipirkti batai be kojinių, jei norėtumėte atrodyti kaip karališkasis karalius

"Terrace House by Atelier M + A"

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą