Australija gauna naują $ 5 užrašą su geresniu saugumu ir neįgaliesiems

Anonim

Australijos rezervų bankas šiandien atskleidė naują 5 USD Australijos banknoto dizainą, kuris bus naujas sporto klastojimo technologijas, taip pat bus lengviau panaudoti regos sutrikimų.

Nauji banknotai pradės veikti nuo 2016 m. Rugsėjo 1 d., Tačiau RBA sako, kad nauji banknotai pasieks visus. RBA gubernatorius Glens Stevens sakė šiandien savo pareiškime, kad "naujos naujos saugumo funkcijos buvo įtrauktos, kad Australijos banknotai būtų saugūs nuo klastojimo ateityje".

"Kaip matyti iš paveikslėlių, jie apima skiriamąjį nuo viršaus iki apačios langą."

Naujausi paveiksliukai rodo esamos pastabos elementus, tokius kaip spalva, dydis ir karalienė Elžbieta, o naujas motyvas, pvz., Australijos mėsos rūšis ir vietinis Australijos paukštis, duos pastabą išskirtinį išvaizdą. "RBA" teigia, kad tai padėtų lengviau atpažinti įmones, tuo pačiu mažinant verslo sutrikdymą.

Banknotas taip pat turės "lytėjimo" funkciją, kuri padėtų regėjimo sutrikimams atskirti pastabas.

Stevens pridūrė, kad "kiekviename naujos serijos banknotui bus pavaizduotos kitos rūšys Australijos mėsos ir gyvais paukščiais pagal daugelį elementų."

Naujos konstrukcijos ir apsaugos elementai bus bendri visose Australijos banknotų naujoje serijoje. Nepamirškite išmesti savo penkiasdešimt, nors dabartinės 5 dolerio užrašai vis tiek bus tinkami po to, kai pasirodys naujos pastabos.

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]