"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą

Anonim

Cupertino, susitikite su Melburnu. "Apple" šiandien peržiūrės savo planuojamą pavyzdinį projektą, kuris bus baigtas ateinančiais metais.

Dizaino koncepcijoje daugiausia dėmesio skiriama dideliam sklypui, skirtui padidinti viešąją erdvę ir teikti kasdieninę veiklos programą, kad įkvėptų ir ugdytų bendruomenę.

Ką tai tiksliai reiškia jums? Nemokamos mokymosi sesijos įvairiuose subjektuose, pvz., Fotografijoje, muzikos kūrimo, programų kūrimo, vaizduojamojo meno ir kt., Kaip "Apple today" programoje "Apple today". Šios sesijos bus vykdomos kasdien, ją lydi Apple "Creative Pros".

Be to, projekte taip pat dalyvaus keletas aukščiausių pasaulyje kūrėjų ir aukšto lygio talentų, kad ištirtų, kaip technologija naudojama jų kūrybiniame procese.

Verta pažymėti vienintelę "Apple Federation Square" nugalėtojo dizaino savybę - tai atskira atsinaujinančių išteklių energija. Ši naujovė tapo įmanoma per partnerystę su "Federation Square" ir Viktorijos vyriausybės, kuri užtikrino daugiau nei 200 naujų "Apple" pozicijų kartu su keliais šimtais statybos darbų.

"Mes džiaugiamės, kad planuojame savo naujus namuose Melburno federacijos aikštėje, ir turėtume pagirti, kad paskambinsime į pasaulinio lygio galerijas ir Melburno muziejus mūsų kaimynams", - sakė "Apple" vyresnysis "Retail" viceprezidentas Angela Ahrendts.

"" Apple Federation Square "laikosi originalios plazos vizijos su specialia dizaino koncepcija ir ekstensyvaus kraštovaizdžio kūrimu, todėl bendruomenei suteikiama daugiau galimybių naudotis šiuo garsiu kultūros centru."

"Apple Federation Square", kuri yra didžiausia "Apple" parduotuvė pietų pusrutulyje, sieks sukurti aplinką, kurioje bendruomenė sklandžiai kaupia, perka, mokosi ir įkvėptų.

Svetainėje bus visiškai pasinaudota Federacijos aikštės kraštovaizdžiu, tiesiogiai veikiantys Yarra upe.

1/2

2/2

3/2

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą