Matyt, jūsų spermatozoidų skaičius padidės, jei nustosite dėvėti apatinius rūbus

Anonim

Galų gale tvirta tiesa, kurią jūs visada žinojo, buvo įrodyta. pagal mokslą.

Neseniai atliktame JAV tyrime Harvardo TH Chan visuomenės sveikatos mokyklos mokslininkai nustatė, kad vyrai, kurie dėvėjo bokserio šortai, turėjo 25 proc. Didesnę spermatozoidų skaičių nei tie, kurie buvo prigludę prie apatinių apatinių drabužių. Kitaip tariant, eik komandą ir tu niekada šaudysi tuščius.

Žurnale " Žmogaus reprodukcija" paskelbtas mokslinis paaiškinimas, be abejo, yra šiek tiek sudėtingesnis. Tai susiję su hormonų, kurie turi įtakos spermatozoidų skaičiui, išlaikymą. Tyrimas, kuriame dalyvavo 656 vyrai, nustatė, kad aušintuvo temperatūra aplink sėklides padidino spermos gamybą.

Taip yra dėl to, kad spermos gamyba yra jautresnė temperatūrai virš 34 laipsnių Celsijaus (92 F). Šis reiškinys gali būti pastebėtas šiltesnėmis dienomis, kai jūsų sėklidės pakabins žemyn nuo kūno, palyginus su aušintuvėmis, kai jie artėja prie kūno.

Apatinių drabužių, trumposios ir žocijinės šortai apverčia kapšelį arčiau kūno, dėl ko sėklidės tampa saulės. Be to, bokseršto šortai yra tokie patys, kaip ir "lėktuvas", kuris labiau palengvina spermos gamybą.

Iš tyrimo duomenų matyti, kad bendras spermatozoidų kiekis padidėjo 17 proc., O 33 proc. Daugiau plaukimo spermos, lygindami bokserius su labiau tvirtais apatiniais drabužiais. Laimei, ši išvada neturi įtakos spermatozoidų formai ar DNR kokybei - tai tik skaičių žaidimas.

"Kadangi vyrai gali pakeisti apatinius rūbus, kuriuos jie nori dėvėti, šie rezultatai gali būti naudingi vyrams sėklidžių funkcijai pagerinti", - sako tyrimo pagrindinis tyrėjas Dr Lidia Minguez-Alarcon.

Nenuostabūs rezultatai buvo gauti atsižvelgiant į veiksnius, turinčius įtakos spermos gamybai, įskaitant vyro amžių, kūno masės indeksą (KMI) ir asmeninius įpročius, tokius kaip rūkymas ir. mes vaikystę tu ne. kubilas naudojamas.

Būkite įspėti, tačiau pakeitus savo apatinius šiandien nebus garantuojama spermatozoidų skaičiaus padidėjimas kitą dieną.

Tyrimo darbų autorius dr. Jorge'as Chaverro BBC teigė, kad "trunka trys mėnesiai, kol visa spermos populiacija gali pasikeisti, taigi planuoti iš anksto".

Na ten turiu tai. Kas sakė, kad kasdieniška laisva valanda yra nepatogus visuomenei?

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai