"ANZ Bank" "Apple Pay" partnerystė kelia naujuosius klientų srautus

Anonim

Jei buvo kokių nors reikalingų įrodymų apie "Apple Pay" traukos jėgą Australijoje, tai gali būti. ANZ bankų grupė šiandien paskelbė, kad jos išskirtinis susitarimas su "Apple" darbo užmokesčio paslaugomis paskatino kredito kortelių ir depozitinių sąskaitų paraiškų spartą.

Ši naujiena, be abejo, nustebino ANZ konkurenciją ir paskatino kitus bankus persvarstyti derybas su Amerikos technologijų gigantu. Jei teiginiai iš ANZ iš tiesų yra teisingi, tada "Apple Pay" bankrotas gali būti tinkamai pagrįstas dėl milijardų vertės sandorių mokesčio pajamų, gautų už greiferį.

Shayne Elliott, kuri yra ANZ vadovė, teigė, kad banko internetinės kreditinės kortelės paraiškos išaugo 20 proc., Nes "Apple Pay" paslauga buvo paskelbta balandžio 28 dieną.

Jis pridūrė, kad "Apple Pay" skelbimas taip pat parodė, kad internetinės paraiškos dėl indėlių pasiekė didžiausią įrašą, bet daugiau nei dvigubai didesnis už vidurkį. Deja, tokia informacija, kaip "Apple Pay" įkeltų "Visa" debeto ir kredito kortelių skaičius, gali būti atskleista dėl "Apple" nustatytų griežtų konfidencialumo susitarimų dėl ANZ.

Vis dėlto Sidnėjaus Morning Herald pranešė, kad per keturias dienas "ANZ" "Apple Pay microsite" gavo 61 000 unikalių lankytojų, o "Apple Pay" skelbimas išaugo 6 procentais.

Kadangi "ANZ" toliau naudoja "Apple Pay" populiarumą ir išplėtė plačią reklamos kampaniją, "Westpac" vyriausiasis vykdytojas Brianas Hartzeris ir "NAB" Andrew Thorburnas teigė, kad jų derybos su Apple tęsiasi.

"Būtų malonu mums pasiūlyti" Apple Pay ", atsižvelgiant į tai, ką mes darome, tačiau galų gale tai turi būti komerciškai tvari", - sakė Hartzeris.

"Mes toliau kalbėsime su (" Apple ") ir kitais piniginės teikėjais ir pamatysime, į ką mes įeisime."

Tuo tarpu Thorburnas pripažino, kad jų bankas "norėtų jį panaudoti (" NAB pay ") su" Apple ". Tačiau akivaizdu, kad tai yra svarbus pokalbis, kurį turėsime su jais. Manome, kad "NAB" užmokestis yra stipri ir lengvai pritaikomas bet kuriame įrenginyje, todėl turime tiesiog dirbti su paslaugų teikėjais, kad tai būtų ".

Grynaisiais pinigais ateityje iš tiesų yra kelias.

(per "Sydney Morning Herald")

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą