Angusas McDonaldas kalba apie elektromatiką ir paprastumo svarbą

Anonim

Jei per naktines valandas nulūžėte pėdas į kiemą, tuomet neabejotinai tu susipažink su elektriniais namuose veikiančiais Sneaky Sound System.

Nuo 2001 m. Pabaigos Australijos šokių muzikos scenos štapelis D'Marge neseniai su pusė dueto Angusas McDonald'u susitiko, kad galėtų pasimėgauti viskuo, išskyrus "Lockout" įstatymus, kad mylėtų ir išlaikytų stilių.

"Sneaky Sound System", iš pradžių sudaryta iš McDonald ir MC Daimon Downey, kilo iš kuklių pradžių su šokių muzikos nakties "Sneaky sekmadieniais".

"Tai buvo tikrai šiek tiek įdomus, kad prasidėtume, mes norėtume įrašyti įrašus, Daimonas būtų" MC ", ir jis tiesiog pasirodė, iš esmės jis skambėjo akorde."

"McDonald", kuris pradėjo gitarą su tokiais įtaisais kaip "Naujasis ordinas", "The Cure", "David Bowie" ir "Daft Punk" visada svajoja apie karjerą muzikoje, garsus dainų kūrimu ir gitaros patirtimi, nes jis buvo "tik vaikas".

"Mes dažnai žaidėme kiekvieną vakarėlį mieste, po to, kai 2004 m. Išleidome pirmąjį singlą, buvo aišku, kad norėjome moteriškos dainininkės".

2005 m. Pasipiktinęs Pietų Afrikos gimęs dainininkas-dainų autorius Connie Mitchell, "90-ies" techno aprangos "Primary" įkūrėjas ir "tai, kai viskas akivaizdžiai pakilo".

Per 11 metų ir nepaisant didžiulių pokyčių Australijos ir tarptautinėse muzikos scenose, "McDonald" mano, kad esame "pirmaujančios kai kurių puikių pažangiausių elektroninės muzikos".

Pjovimo briauna negalėjo būti daugiau dėmesio. Tiesą sakant, "McDonald" pripažįsta, kad ne visada lengva pasilikti priešakyje. "Jūs niekada nebūsite karštas karšto visą laiką", - sako McDonaldas, remdamasis naujausiais EDM, suklastoja per pasaulį, kuris galbūt buvo šiek tiek paslėptas "Sneaky Sound System".

"Mes netelpa į jį ar jaustis patogiai, bandydami prisitaikyti prie šio stiliaus. Aš manau, kad turėtumėte būti tikri sau. "

Tuo metu, kai "EDM" radijo mėgėjai, tokie kaip "Skrillex", "Avicii" ir "Tiesto", sunaikino spąstus, "Sneaky" jau turėjo 3 įrašus pagal jų diržą ir galėjo sutelkti savo energiją kitur, McDonald'o pasakojimas sakė, kad leido jam rasti pasitenkinimą ir įkvėpimą.

"Mes išvykome į kelionę ir Europoje praleidome daug laiko, iš esmės grįždami į savo šaknis, žiūrėdami į kokybišką namų muziką, o ne į didžiulį, triukšmingą, dažniausiai paslaptingą, bet kokią norą skambinti - muziką". laikinajame dėmesio centre, Nuolatinė tęsė rašymą ir įrašymą. "Mes tiesiog laukėme, kol laikas jaučiamas teisingai, ir dabar jaučiuosi teisus."

Tačiau dabar yra neprognozuojamas laikas "McDonald's Sydney stomping žemės. Tiesiog pasiimk prieštaringus blokavimo įstatymus, kurie privertė užrakinimus nuo 1 iki 30 val. Ir paskutinius 3 val. Gėrimus miesto lankomose vietose ir pagrindinėse vietose, o vėliau - Australijos muzikos scenos.

"Jie tiesiog juokingi", McDonald sako apie naujus teisės aktus. "Jūs galėtumėte kalbėti apie tai visą dieną, bet tai tiesiog nesaugu, kad galėtumėte eiti ir priimti įstatymą, kuris net nesprendžia šio klausimo".

"Daugelis mūsų draugų prarado savo verslą, jie prarado namus. Tai tikrai susilpnino žmonių dvasią čia ".

"Tai yra tai, kad kalbama apie miestą. kad Sidnėjus ne vieta, kur eiti, ir tai daro didelę įtaką menininkams, nes ten nėra kurti. Tikimės, kad vyraus sveikas protas, jie supras, kad padaryta žala gyvam muzikos scenos ir meno pasauliui, ir tai pagerės ".

Kalbant apie didžiulį užjūrio kūrimą, tai visiškai kitoks kamuolys žaidimas, kuriame "McDonald" teigia, kad viskas "yra šiek tiek atsilikusi, o ne viena didžioji taškas". "Mes praleidome daug laiko, pavyzdžiui, Ibicoje, ir manau, kad tai pasikeitė dar blogiau, nes eina per Vegaso maršrutą. Tada turite kitų vietų, tokių kaip Mykonos ir Kroatija, kurios turi tokį nekaltumo jausmą. geras vibe ".

Su daugybe pasaulio kelionių, apdovanojimų ir nominacijų, kad atsigręžti atgal, jūs manote, kad Angusui ir Conniei liko daug "akimirksniu", bet yra pora "McDonald", kuri niekada nepamirš.

"McDonald" teigimu, "niekas negalėjo mums paruošti masto", išgirdęs savo "Picture" radiją pirmą kartą, važiuodamas pro Stonehenge, kaip žaisti "Glastonbury" į supakuotą palapinę. Pridėkite tą naktį studijoje su Jay-Z, Kanye ir Beyonce ir Sneaky Sound System atrodo, tiesiog pažvelgę ​​į save, padaryk viską.

Bet kaip Australijos elektro duo pabėgti nuo šilumos ir beprotiškumo? Na, namuose yra gera vieta pradėti. "McDonald" su studija savo namų pirmame aukšte paaiškina renovaciją, dėl kurios jis ir Connie beveik niekada neturėtų išeiti.

"Tai mūsų šventovė. Laikui bėgant, mes buvome įstrigę tiesiai į partijos sceną, tačiau šiomis dienomis praėjo beveik priešinga kryptimi, mes norėtume būti kiek įmanoma ramiai ".

"Mes tai padarėme pakankamai kartų. jei mes niekada nevaikštume į kitą partiją, vėl būtume laimingi ".

Angus ir Connie, kurie praėjusiais metais susipainiojo, sugebėjo išlaikyti pusiausvyrą tarp profesionalių ir asmeninių santykių su draugystės paprastumu, 6 arba 7 metus dirbdami kartu platoniniu lygiu, prieš tai tapdami daiktu.

"Mes abu turėjome ilgalaikius partnerius ir mes buvome tokie puikūs draugai, mes viską žinojome vienas kitam, todėl galų gale atrodė labai natūraliai.

.

. Mes kartu keliaujame į pasaulį, mes žinome, kas daro vienas kitą, ir galime atskirti profesionalius ir asmeninius dalykus širdies plakimu, nes tai jau ilgą laiką buvo padaryta ".

"Mums patinka galvoti, kad tai niekada nesibaigiantis medaus mėnuo, mes negalėtume būti laimingesni, būti sąžiningi".

Nemalonus pirmavainė Connie pavadino sau už savo išsivysčiusius ir spalvingus kostiumus ant scenos, "McDonald" koncepciją žavisi, tačiau pripažįsta, kad neketina bandyti konkuruoti.

"Aš nesu idiotas. Aš seniai sužinojo, kad žmonės žiūri į vieną žmogų, ir tai ne aš. Aš nesistengiu konkuruoti su Connie, ji yra žvaigždė ir ji yra tokia graži ".

"Aš turiu 80 identiškų baltų marškinėlių ir 4 poros vienodo juodo kelnių, " McDonald's anekdotai. Stengdamasi tobulėti savo mados jausmui, Angusas sako: "Aš maniau, kad" užsukite ", tai mano uniforma".

Nors jis mano, kad jis yra anti-materialistas, "McDonald" negali praeiti savo mėgstamų prekių ženklų. "Aš visada nusipirkau tą pačią Neil Barrett džinsų porą, man patinka Margiela marškiniai ir" Dior ", kai ten buvo Hedis Slimane. Aš taip pat turiu "Panerai" laikrodį, kuris buvo labai dosni dovana iš mano nuostabių draugų ".

Paprastumas yra geriausias, mąstymas, kaip Connie ir Angus, gyvena muzikos kūrimo procese. Tiesiog paimkite Sneaky naujausią kūrinį "Aš ne per tave", tą singlą, kurį McDonald sako galima "išgarsėti iš kalnų" ir "išjudinti ryte, o po pietų turėjo kaulus".

"Namų muzika yra kaip roko muzika ar bliuzas, ji nesikeičia. Puikus namo įrašai šiandien skamba kaip puikūs namų įrašai prieš 25 metus - tai to, ką man patinka. "

Sneaky Sound sistema pateks į Europą per 3 mėnesius nuo birželio 1 d., Kad pradėtų rezidenciją Mikėnuose, po to seka pasirodymai Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose Europos dalyse, prieš grįždami į Australiją, planuojant albumą ir pasirodžius 2016 m. Pabaigoje .

Fotografija, sukurta tik "D'Marge" autoriui Peter Van Alphen - Neleidžiama atkurti be leidimo.

Daugiau šioje serijoje

2017 m. Vasario 14 d

"Alesandro Ljubicic" pasisako už meno kūrinius ir kaip tai padaryti pelningai

2016 m. Balandžio 12 d

Angusas McDonaldas kalba apie elektromatiką ir paprastumo svarbą

Kovo 15 d., 2016 m

"Grant Smillie" pasisako už Holivudo užkariavimą ir Sidnėjaus naktinį gyvenimą

Kovo 8 d., 2016 m

Richard Unsworth kalba apie dizainerių sodininkystę ir kodėl realūs vyrai augina augalus

2016 m. Kovo 1 d

Timas Robardasas kalba apie gyvenimą viešajame akivaizdoje ir paslaptyje

2015 m. Gruodžio 30 d

"Shane Delia" kalba apie hip-hop'o virtuvę ir šeimą

2015 m. Gruodžio 9 d

Jimas Chapmanas kalba apie "YouTube" pavojų ir vyrų mados užkariavimą

2015 m. Gruodžio 1 d

Darreno Kennedy'o pokalbiai "Showbiz", "Vyriški puošmena" ir "Variety gyvenimas"

2015 m. Lapkričio 24 d

"Giles English" kalba apie prarastą britų laikrodžių meną

2015 m. Lapkričio 17 d

Maurice Terzini kalba apie paveldą ir gyvenimo būdą per maistą

2015 m. Spalio 27 d

Nick Rusijos pokalbiai Stilius, šeima ir mesti The Coolest Šalys

2015 m. Spalio 13 d

Melvin Tanaya derybas dėl netinkamų temų, kultūrinių kliūčių ir naujos mada

2015 m. Spalio 6 d

Dionas Horstmanas kalba apie šiuolaikinio meno kūrimą, išauginantį grubius kaulus

Rugsėjo 29 d. 2015 m

Roger Shamoun pasakoja apie meno siuvimo ir statybos prabangus Emporium

2015 m. Rugsėjo 15 d

Davido Caono pokalbių dizainas, italų kūrybiškumas ir klasikiniai automobiliai

2015 m. Rugsėjo 8 d

Anthony Puharich kalba apie šeimą, prabangaus dizaino ir mėsos imperijos kūrimą

2015 m. Rugsėjo 1 d

Chrisas Kvyetos pasakoja sneakers, yra savaime suplanuotas ir apsirengęs Kanye West

2015 m. Rugpjūčio 25 d

Jamesas Spithillas vedė burlaivį, kelia grėsmę gyvybei jūroje ir laimėjo

2015 m. Rugpjūčio 18 d

Nick Fordham derybas išgyventi Rodyti verslo, šeimos ir mados

2015 m. Rugpjūčio 4 d

Steve'o Cordony'o pokalbiai "Dizaino įkvėpimas ir gyvenimas keičia akimirkas"

2015 m. Liepos 28 d

Herbertas Applerothas pasakoja apie "Ferrari", "šeimą" ir apie tai, ką jis laimėjo prie "Helm"

2015 m. Liepos 14 d

Darrenas Robertsonas kalba apie nekilnojamąjį maistą, čili pipirai ir gyvybę ūkyje

2015 m. Birželio 30 d

Tobie Puttock kalba apie maistą, sportinius sportinius šoklius ir kaulus ant riedlentės

2015 m. Birželio 17 d

"Brent Wilson" pasisako už dviračius, "Verslo" ir "Conquering" stiliaus vyrų drabužius

2015 m. Birželio 9 d

Gary Mehiganas kalba apie stilių ir gyvenimą už virtuvės

2015 m. Birželio 2 d

Steven Greene pasakoja apie gyvenimą po futbolo ir patarimų, kaip išlaikyti maistą

2015 m. Gegužės 19 d

Jonathanas Barthelmessas kalba apie gyvenimą už virtuvės ir patarimų trokštantiems virėjams

2015 m. Gegužės 12 d

Jasonas Grantas kalba apie dizainerio erdvę ir paslaptį į puikų namus

2015 m. Balandžio 28 d

Arturas Galanas kalbėjo apie ilgaamžiškumą madingoje aplinkoje ir gyvenime

2015 m. Balandžio 23 d

Vincentas Fantauzas pasakoja apie gyvenimą už drobės ir patarimų trokštantiems dailininkams

2015 m. Kovo 26 d

"Joe Snell" pasisako už apdovanojimus namo dizaino puikus bastard

2015 m. Sausio 22 d

Neale Whitaker - Dėl dizaino, svajonių vietų ir gyvenimo patarimų

2014 m. Rugsėjo 1 d

Matt Moran - kalbama apie maistą, žaislus ir gyvenimą

Rugpjūčio 26 d., 2013 m

Man About Town: Bradley Cocks, vienas iš įkūrėjų - Hotelinsider.com

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį