Andrewas Garfieldas vieningai atgaivina šį ginčytiną drabužių dalį

Anonim

Punch "tinklentės" į "Google" ir jums bus tenkinami begaliniai stilius idėjų variantai - moterims.

Tą patį vyrams ir būsite tinkamai susipažinę su prieštaringais ir ginčytinais diskusijų punktais, kurie susiję su nuomone, ar vyrams netinka dėvėti tinklentes.

Steve Jobs paragino jį. Tom Cruise vis dar tai daro. Ir Drake buvo paverstas negailestingu mumu. Šiandien, 2017 m., Andrewas Garfildas yra vienas žmogus, kurio žaidimas yra pakankamas, kad galėtų eiti prieš bangą, suklijuojant klasikinę apykaklę su tuo, kas, be abejo, yra viena iš labiausiai atrodančių raudonų kilimų išvaizdos

Neseniai Tommy Hilfiger VIP vakarienėje, vykusiame 13-ojoje Ciuricho kino festivalyje, " Spiderman" aktorius paėmė išmesti monetą ir išleido savo paprastą, tačiau labai efektyvią tamsiosios juodos gatvės suknelę su klasikiniu europietišku siuvimu.

Pagalvokite apie juodą aprangą, vidurnaktį tamsiąsias kelnes ir paprastas "oxfords" ar netgi pritaikytą klasikinį juodą kostiumą. Turėkite omenyje, kad šis išvaizda dažniausiai geriausiai tinka šiaurės rudens ir žiemos sezonams, todėl galite garantuoti, kad tai yra tokia pat funkcionali, kaip ir stilinga.

Kalbant apie vykstančią diskusiją, ar šiuolaikiniam žmogui gerai nešioti apsiaustus? Mes stengiamės išduoti savo pasididžiavimą linijoje ir pasakyti, kad jūs tikrai galėsite, jei išlaikysite atspalvius čekyje ir audinį už aukščiausią kainą.

1/4

Gerai

2/4

Labai gerai

3/4

Vis dar geras

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės