"Analitikai sako Bitcoin artimiausiu metu galbūt keturis kartus vertės

Anonim

Numatoma, kad "Bitcoin" šiuo metu yra 9 081 JAV dolerių, o 2019 m. Ji siekia 36 000 JAV dolerių. "Wall St" strategijos įmonės krūmapjovių valiutų kalnakasybos našumo padidėjimo analizė.

Ir tai yra vienas iš jų konservatyvių skaičiavimų. Nors 36 000 JAV dolerių yra labiausiai tikėtina "Fundstrat" ​​ataskaita, "Sam Doctor" (vienas iš autorių) rašė, kad "Bitcoin" gali kainuoti nuo 20 000 iki 64 000 JAV dolerių, priklausomai nuo finansinių, elektros energijos ir technologijų kraštovaizdžių plėtoti per kitus pusantrų metų.

Net mažesnis šio diapazono galas reiškia 113 procentų padidėjimą nuo dabartinės bitino kainos, o optimistiškesnė - 583 procentų.

CRYPTO: Mūsų quant / data scientist @ fundstratQuant leidyba # bitcoin kalnakasybos balta knyga. Kripto kasybos ekonomika veda / paaiškina $ BTC kainą - siūloma 39 000 JAV dolerių už bitineitą iki YE19. pagrindiniai pasirodymai žemiau.pic.twitter.com/f5ZQ4py3jS

- Thomas Lee (@ fundstrat) 2018 m. Gegužės 10 d


Ataskaitos optimistiškos prognozės priežastys yra pastoviai labiau ekonomiškai efektyvus bitino kainos ir kalnakasių neprilygstamų sąnaudų santykis (P / BE). Kaip praneša CCN, tai pasirodė esanti "patikima ilgalaikio palaikymo lygis" pavyzdinei kriptografinei valiutai, o būsimoji kasybos infrastruktūros plėtra "pateiks bitino kainų kilimą 2019 m. Pabaigoje".

"Tikimės, kad kasybos ekonomika augs per kelerius ateinančius metus, o iki 2019 m. Pabaigos BTC kaina sudarys apie 36 000 JAV dolerių, remiantis istorine vidutine 1, 8 karto P / BE" ("Fundstrat" ​​analitikas, "Sam Doctor").

Nors svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad "Fundstrat" ​​visada sparčiai kalbėjo apie "Bitcoin", tiesa, kad kriptografinės bendrovės padidino savo veiklą po praėjusių metų bulių rinkos (net ir po avarijos).

Kaip sakė CCN, "Bitmain", pasaulyje dominuojantis kasybos aparatūros gamintojas, "Pasakė, kad 2017 m. Pelnas išaugo 4 mlrd. JAV dolerių, o didžiausias konkurentas" Canaan "rengia pradinį viešąjį siūlymą (IPO), kuris ji tiki, kad turės 1 mlrd. dolerių vertės įvertinimą. "

Tai, kartu su žiniomis, kurias " The New York Times " pranešė " The Wall Street" didžiausios finansų įstaigos ("Goldman Sachs" ir "The New York Stock Exchange"), "Darbas internetinėje prekybos platformoje, kuri leistų dideliems investuotojams pirkti ir laikyti" Bitcoin " "Turėtų pakakti, kad skaitmeninės valiutos palaikytojai toliau matytų savo banko sąskaitas aukso spalvos stiklais.

Ir tuo tarpu? Tiesiog pasakyk savininkui: "tai pusė pilna, o ne pusiau tuščia, aš prisiekiu!"

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje