Ekspertų kirpykla atskleidžia paslaptį, kad galėtumėte gauti puikų kirpimą

Anonim

Paimkime keletą metroseksualių akimirkų. Jūs elgiatės taip, kaip jūs esate imunitetas dėl įžymybės stiliaus ir per daug užsiėmęs, kad galėtumėte ką nors daugiau, nei greitą išgydyti ryte, bet tikrovėje jūs rūpinatės savo šukuosena. Kyla klausimas, kaip jūs pasirenkate tinkamą šukuoseną, kad tau geriausiai tinka?

Yra daugybė veiksnių, kurie pradeda veikti, pavyzdžiui, veido veidą, plaukų kiekį ir natūralų būdą, kuriuo jūsų plaukai mėgsta sėdėti. Na šiandien tavo laimingoji diena. Mes turime apdovanojimus užfiksuotą šukuoseną Anthony Nader, kad padėtų jums atrodyti ir pajusti savo geriausius, vienu metu.

Moksliniai tyrimai prieš jūsų kitą paskyrimą

Jūs ieškote savo drabužių stiliaus piktogramų, tai kodėl gi ne jūsų plaukai?

"Daugelis vyrų ateina į mano saloną su nuorodomis į jų mėgstamas žvaigždes" dapper šukuosena ", aiškina Nader. "Jei negalėsite paruošti anksčiau laiko arba tiesiog patraukite keletą nuotraukų, kol atsipalaiduosite kirpykloje, tai padės lengviau atlikti mūsų darbą. Tikriausiai vis tiek turėsite savo telefone ".

Naderis teigia, kad fotografijos įkvėpimas yra neįkainojamas pradiniame konsultacijų etape. Tai užtikrins, kad tiek šukuosena, tiek klientas yra tame pačiame puslapyje, o svarbiausia, jūs atsidursite šukuosenos, kurią nekenksite.

Bendravimas yra raktas

Vykstant konsultacijoms, jūsų stilistas turės keletą klausimų tau (jei ne, tu gali būti neteisingai įsteigta). "Kai jis turi ranką, ką jums patinka apie pjūvį, jis gali įvertinti, kaip gerai jis taps jums", - sako Naderas.

Pokalbio temos turėtų apimti jūsų:

  • Plaukų tipas
  • Plaukų tekstūra
  • Gyvenimo įpročiai

Paskutinė dalis yra dažnai pamirštamas faktorius, kurį pabrėžia Naderis. "Ar esate pasiruošęs kiekvieną rytą praleisti laiką, atgaivinęs naują žvaigždės išvaizdą? Jei atsakymas yra ne, šukuosena yra krūtinė, net jei jūsų kryptys yra tinkamos. "

Sekite per ekspertų patarimus

Vienas iš pirmųjų dalykų, kurį atlieka kirpykla, yra pažvelgti į jūsų augimo modelius. "Pasakykite, kad turite akis į vieną iš" Beckham "piktogramų šukuosenų, bet jūs turite plaukų bangą. Stilius nėra nepasiekiamas, bet jūs turite būti pasiruošęs išpūsti bangą iš savo plaukų, kad ji atitiktų B. ", - sako Naderas.

"Ar tai įsipareigojimas, kurį esate pasiruošęs padaryti?"

Mes tai gauname. Sunku išleisti idėją, kai jūsų širdis įtvirtinta, bet klausykite ekspertų, jei jie įspėja apie išvaizdą. Yra priežastis, kodėl jie žino, ar tai tau bus naudinga. Jei jūsų šukuosena mano, kad jūsų plaukai yra per ploni, kad nutemptų išvaizdą, nepaimkite to kaip įžeidimo - laikykitės konstruktyvių atsiliepimų, kurie padės jums teisingai keliauti į geresnį stilių.

Būti tikroviška išlaikydami savo šukuoseną

Pasibaigus dienai, svarbiausia yra tai, kad pasirinktas stilius atspindi, kas esate ir kaip norite būti suvokiamas. Trendumas yra gerai, bet jis niekada nesumažina komforto ir pasitikėjimo.

"Jūs matote tuos užjūrio vyrų mados paradas ir visus iškylančius dalykus, kurie eina kartu su jais (jau nekalbant apie didelius biudžetus) ir lengva pasivyti kažką, kas nėra praktinis pasirinkimas", - aiškina Nader.

"Užstrigdykite viską, kol jūs tik žiūrite į plaukus. Ar tai stilius, kuriuo jūs iš tikrųjų džiaugiatės atgaivinti, ar jūsų įsivaizduojamas burbulas sprogo, tikrinant realybę, kaip sunku atkurti? "

Atminkite, kad modeliai ir įžymybės yra gruntuotos, kad tam tikru būdu atrodytų tam tikru būdu. Jei gyvenate intensyvaus gyvenimo būdo ir kiekvieną rytą negalite sau leisti valandos rūšiuoti savo šukuoseną, tuomet atsakymas yra akivaizdus.

Žinokite plaukų produktus

Dėl profesionalios konsultacijos visada būkite pasirengę atkreipti dėmesį į savo kirpėjo patarimus dėl plaukų priežiūros gaminių ir naujausių plaukų priežiūros sprendimų. Jie visą tai daro vidutiniškai aštuonias valandas per dieną, šešias dienas per savaitę visą savo karjerą. Nusiųskite tai, ką rekomenduos pabandyti per mėnesį, o jei jis neveikia, pasakykite jiems ir priima sprendimą.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD