Aussie Doctor atskleidžia tai, ko jūs tikriausiai nežinojo apie savo vyriškumą

Anonim

Niekas nepažįsta tavo šlovės pekerio geriau nei tu. Nors brangiausia motina gali teigti, kad tai yra faktas, tai yra medicininė (ir pernelyg žmogiškoji) pusė, į kurią nei vienas iš jūsų tikriausiai nežinojo.

Kaip mes žinome? Mes kalbėjomės su dr. Zaku Turneriu, kad atskleistų keletą įdomiausių dalykų, kurių niekas niekada nenorėjo sužinoti apie savo varpa.

Taigi, nepriklausomai nuo to, kokia yra šiukšlių, žinokite savo stipriąsias ir apribojimus ir prisimink tokius dalykus: vyrų orgazmas 6 sekundes ir moterys 24 sekundes. Tai reiškia, kad turėtumėte pabandyti ne mažiau kaip 4 kartus daugiau ratų kaip jūsų partneris.

Tai sunki užduotis, bet mes esame įsitikinę, kad esate pasiruošę. Štai, ką jūs nežinote apie savo varpą, nuo ryto medžio iki rūkymo poveikio apipjaustymui.

1/10

Jūsų montavimas gali būti vertinamas

Jūsų varpos dydis, kai jis statomas arba jo tumecencija (kareivio standumas), gali būti išmatuotas keturių pakopų masteliu: didesnis, bet dar nejudrus; nėra pakankamai sunki skvarba; firmos bendravimui, bet ne sunki; ir visiškai įsipainiojęs.

2/10

Jūsų junke esančios bakterijos gali sukelti padidėjusį infekciją

Jūs tikriausiai žinote, kad jūsų dvitaškis yra pilnas įvairių bakterijų, kurių dauguma yra naudingos. Jūsų varpos galas taip pat turi savo bakterijų koloniją, tačiau tie maži bandai gali turėti įtakos jūsų infekcijos rizikai, jei esate neapipjaustytas. Įsitikinkite, kad galite gauti šuką, bet jūs taip pat galite dėvėti prezervatyvą.

3/10

Rytas medis gali sužeisti

Nesvarbu, ar svajojat apie seksualų susitikimą ar ne, tikriausiai atsibodai pasiruošę veikti daugeliui ryte, kaip ir dauguma vyrų. Tiesą sakant, vyriškos lyties asmenys dažniausiai trijų ar penkių pilnų erekcijų metu susiduria su giliu, greito akių judėjimo miego faze. Kai kurie vyrai gali taip sunkiai gauti erekciją, kad jie tampa skausmingi. Kaip sunku? Pakanka, kad ji būtų sunku dirbti valandas, kai ji tampa neatidėliotina medicinos pagalba, vadinama priaprismu.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje