Aleksandras Skarsgardas parodys, kaip įmušti "Killer" vasaros atvaizdą trimis paprastais gabalais

Anonim

Marškinėliai. Chino. Sneakers. Štai ir viskas.

Gerai, jis yra šiek tiek daugiau apgalvotas, nei tas, bet jei tai yra minimali pastangų vasaros atrodo, tuomet tuomet Aleksandras Skarsgardas yra tavo stilingas gelbėtojas.

Garstyčios, ne geltonos, Simpsonų veidai, ką norite pavadinti, tai veikia vyrams, o Aleksandras Skarsgardas yra gyvas įrodymas. Neseniai Londone ir Kalifornijoje įvykusioje spaudos konferencijoje "The Little Drummer Girl" apdovanojimus laimėjęs aktorius pasirodė labai kietu ir atsitiktiniu išvaizdu, kuris atkreipė jį į reikiamą dėmesį, be to, atrodė pernelyg audringas.

Tikrasis herojus buvo Skarsgardo tonizuotas raštuotas rankogalvis ryškiai geltonai. Nors dauguma vaikinų paprastai nenusileidžia nuo ryškios spalvos, maloniai keičiasi, kaip galima sukonfigūruoti marškinius, kad būtų saugesnis vaizdas. Paprasčiausiai įstumkite jį apipjaustytais juodais žiūronais, klasikiniu laikrodžiu ir šviežiais baltais, vidutinio dydžio sportbačiais.

Pagalvokite apie obligacijas. jei "Bond" kada nors išėjo į pensiją ir gyvens madingame "SoHo".

Reikia šiek tiek daugiau spalvų savo gyvenime? Žiūrėkite spalvą, kurią Chris Pine neseniai dėvėdavo, kad ir jų gyvenime reikia vyrų.

1/3

2/3

3/3

Įdomios Straipsniai

Kaip apsirengti kaip "New Yorker"

Vadovas dėvėti juosteles kaip "Sartorial Rockstar"

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Nina Agdal & Hailey Clauson už Beach Bunny maudymosi kostiumėlį