Alex Rodriguez parodo, kaip tinkamai suknelė kaip vyresnio amžiaus žmogus

Anonim

Kai pažįstate nemirtingą Jenniferą Lopezą, tinkamas ieškojimas yra nepakankamas.

Laimei, "Alex Rodriguez" turi tai, ko reikia stiliaus departamente, kad talentingas meistrams atliktų "wingman". Tiems, kurie nepažįsta JAV, "A-Rod", kaip jis yra geriau žinomas, yra buvęs profesionalus beisbolo žaidėjas, turintis panašų statusą Tom Brady žaidime.

Jo laimėjimai per dešimtmečius ne tik atėjo iš aikštės nors. Pastaruoju metu Rodriguezas demonstruoja savo meistriškumą vyrų drabužių skyrimo skyriuje, o kai kurie laimėjo su stiliumi minios. Čia nieko naujo, tiesa? Klaidinga Kaip 43 metų vidutinio amžiaus vyras, Rodriguezas yra puikus pavyzdys, kaip suknelė tinka jūsų amžiui.

Jo sriegis apima daugybė kostiumų, kurie geriau tinka didesniam rėmeliui, nei įprasta Dwayne Johnson.

Viena ekspozicija: traškus smėlio spalvos lino kostiumas su aa dangaus mėlynomis marškinėlėmis ir juodos spalvos raišteliais. Atrodo, kad puikiai tinka vasaros dienoms.

"B" ekspozicijoje demonstruojami protingi atsitiktiniai vakariniai drabužiai. Tai susideda iš labai blizgančio maršalo tweedo smokingo striukės, kuri buvo padalinta su atvira apykaklės marškiniais, juodomis kelnais ir juodos spalvos bateliais.

Iš ten jame buvo visi apie karinį jūrų laivyną su trim variantais, kaip tinkamai roko spalvą. Atkreipkite dėmesį, ir jūs net pastebėsite vieną su riebalais lapeliai, kad liesti Sprezzatura ir Italijos nuojauta. Paskutinė iš jų yra mūsų laimėtojo pasirinkimas dėka mados vyrukų " Mad Men", pasiekusių tikrąją marškinę ir kietą baltų kišenių kvadratą.

1/5

2/5

3/5

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas