"Airbnb & Pantone" sukūrė "The Out of In" namų, įkvėpta metų spalva

Anonim

Gruodžio mėn. Mes susipažinome su "Pantone" sultingumu "2017 metų spalva". Vibruojantis atspalvis, pavadintas "Žaliuzija", yra atnaujinimo ir optimizmo simbolis ir priminimas ieškoti ryšių su gamta.

Metų parašo atspalvis taip pat yra labai ypatingo Londono, kuris dabar gali išsinuomoti £ 200 per naktį "Airbnb", tema.

"Kada nors susimąstėte, ko tai panašu į spalvą? Ar galite praleisti naktį spalvomis? "Prašo įrašo. "Pantone kviečia jus ir jūsų šeimą praleisti iki trijų naktų mūsų unikaliame" Outside In "namuose, pristatydami 2017 m." Pantone "spalvą" Greenery ", šviežią ir gaišai gelsvai žalios spalvos atspalvį, simbolizuojantį naujus pradžią pirmosios pavasario dienos, kai gamtos žalumynai atgaivina, atkuria ir atnaujina ".

Londono madingoje Clerkenwell apylinkės namuose buvo pakeista "Pantone" ir "Airbnb" rankomis. Bendradarbiai sukūrė uždarą lauko oazę su miško priėmimu, patalpų šiltnamiu ir savo paties privačiu sausintuvu. Žingsnis per "Pantone" duris ir jūs pajusite, kaip įvedėte ekologišką "Narnia".

Savo buvimo metu svečiai kviečiami į Rainforest salėje esančią dują ir maudytis tropinėje lagūnoje žemyn. Gyvenamasis samanų kepsnis pakeičia tradicinę pirtį. Pateikiami lengvi ir sveikatai būdingi užkandžiai (įskaitant, žinoma, šaltai presuotos žaliosios sultys). Svečiai taip pat kviečiame paimti iš žolelių sodo auginius ir rinkti lapus iš viso arbatos.

Dabar "Nakvynės namai" galima užsisakyti nakvynei nuo sausio 27 iki 30 d., O tai reiškia, kad jūs turėsite greitai judėti, jei norite miegoti šiame lapuočiame miesto atgal.

Arba, jei praleidžiant naktį nėra kortelių, galite ištirti "Pantone x Airbnb" namą, dalyvaudami "Airbnb" naujoje funkcijoje "Patirtis" dienos metu. Patirtis dalyviai gali sužinoti daugiau apie augalijos gyvenimą, kurti savo terariumą arba kurti savo džiną.

Visos įplaukos iš užsakymų pateks į "AIGA", kuri yra pelno nesiekianti profesionalus dizainerių asociacija, ir "Pantone" atitiks mokesčius. Pažvelkite viduje aukščiau ir užsisakykite čia.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens