"Aesop Channels Bond" Londone įsikūrusiame "Instagrammable Store"

Anonim

Australijos odos priežiūros specialistai "Aesop" yra žinomi, kad sukūrė kai kuriuos iš prabangiausių grooming produktų žaidime. Jie taip pat mylimi dėl to, kad domisi dizainu, puikiai rodomi kiekvienoje minimalistinėje pakuotėje ir kiekvienoje iš 100 savo unikalių mažmeninės prekybos parduotuvių visame pasaulyje.

"London" madingoje "Chelsea" kaimynystėje atidarė naujausią parduotuvę prestižinei rinkai. Sukurta bendradarbiaujant su ilgalaikiu "Aesop" bendradarbiuoju Snøhetta, naujasis JK pavyzdinis modelis buvo įkvėptas klasikinių "James Bond" filmų, ir tai gali būti labiausiai fotografuojamų miesto apsipirkimo patirtis.

"Snøhetta" pertvarkė 108 kvadratinių metrų pramoninę nuosavybę Jorko aikštės hercoge su dramatišku nukrypimu nuo įprastos neutralios estetikos "Aesop". Dvylika augančių arkų apibrėžia erdvę, kuri tęsiasi nuo centralizuoto stulpelio iki perimetro sienų ir suprojektuota pagarbai betoninėms formoms, kurias naudoja Brazilijos modernistas Oscar Niemeyer.

Kolonėlės aplink yra disko formos kriauklė su poliruoto nerūdijančio plieno viršaus ir stiklo pluošto pagrindu, sukurianti "vandens virpėjimo" veidrodžio iliuziją. Kaip ir visose "Aesop" parduotuvėse, kriauklė suprojektuota taip, kad būtų erdvės pagrindinis taškas - natūralus interjero susitikimo taškas.

"Snøhetta" pakeitė paprastai žemos spalvos paletę "Aesop", kad būtų kažkas šiek tiek drąsiau - molio gipso, nuplautos šviesiai raudonu atspalviu, atneša šilumą parduotuvės švarioje ir futuristinėje architektūrinėje struktūroje. Prekiniai ženklo apothecary stiliaus rudieji buteliai rodomi ant metalinių lentynų ir nišų išilgai sienų.

"Kontrastas, sukurtas švelniais sienų paviršiais, nuo minkšto, poliruoto aiškios nerūdijančio plieno formos, spalvinių gradientų grojimo, taip pat šviesos pokyčių visoje erdvėje, pabrėžia gilumo jausmą dizainas ", - aiškino Snøhetta. "Kartu su tradicinėmis arkomis ir futuristiniais elementais, tokiais kaip kriauklė, dizainas siekiama paskatinti kliento smalsumą".

"Aesop" hercas Jorko aikštės yra pirmasis "Snøhetta" nuolatinis projektas Didžiojoje Britanijoje ir didžiausia "Aesop" parduotuvė Europoje. Tikėtis, kad jis pasirodys populiariose jūsų mėgstamų Insta-įtakojaus kanaluose.

SUSIJĘS: 16 "Must-Have" vyrų priežiūros produktai

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens