8 nauji broliai ir skutimosi minkštikliai

Anonim

Čia yra gero grožio nuostabaus uragano kilimas, o jo arsenale vienas iš ginklų yra bardo žoliapjovė.

Nenuostabu, kodėl karvių žirklės per pastaruosius keletą metų įgijo populiarumą. Jie ramiai pakeitė įprastą skustuvą kaip pageidaujamą stiliaus įrankį, skirtą vyrams su barzdais, kurie didžiuojasi, kad tai parodo.

Tai nėra lengva pasirinkti tinkamą barzdos žoliapjovę, kad atitiktų jūsų veidą ir poreikius. Dirbk su barzda ar kiškis yra puikus menas ir gali labai paveikti bendrą žmogaus išvaizdą, todėl reikia išmintingai pasirinkti. Galų gale tai gali reikšti skirtumą tarp atrodo kaip pasibaisėjęs senelis ar Dovydas Bekhemas.

Su šiek tiek ekspertų pagalba mes sukūrėme aštuonis geriausius barzdos pjaustytuvus šiandien, kad padėtume išlaikyti tvirtą vyrišką išvaizdą, neapsaugotą nuo vienos salos.

Beard Trimmer Essentials

Daugelis vyrų nežino, bet iš tikrųjų daug reikia apsvarstyti ir barzdos žoliapjove, be to, kaip pigūs galite rasti. Kaina yra svarbus veiksnys funkcijose, tačiau žinant, ar jums reikia šių funkcijų, pirmiausia reikia pasirinkti tinkamą.

Tai yra keturi veiksniai, kurie paskatins jus į teisingą barzdos žoliapjovę:

Bezdos ilgis: labiausiai aukščiausios klasės beribių žoliapjovės, viršijančios AU $ 50 ženklą, reguliuojamos ilgio nustatymai šiomis dienomis. Padidėjęs koregavimo lygis paprastai didėja dėl kainos ir labiau tinka žvalaus brolio žmogui, kuris žino ir nori kiekvieną kartą reikalauti griežtos barzdos ar kiškio ilgio.

Žinokite savo barzdą (ilgą, vidutinį, trumpą, šparagą) ir atitinkamai pasirinkite savo žoliapjovę. Brangiai kainuojantis žoliapjovė su 25 ilgio parametrais yra beprasmis, jei kiekvieną kartą naudojate trumpą šieno nustatymą - pigesnis gali atlikti tą patį darbą.

Laidis arba belaidis. Dauguma barzdos žirklių šiais laikais yra patogios, kai yra įmontuotos baterijos ir įkrovimo prievadas patogumui keliauti ir įkrauti. Jei perkate belaidį, būkite pasiruošę keisti baterijas kartais.

Belaidis trimeras, kuris turi savo įkrovimo stotį, suteikia geriausius abu pasaulius. Tačiau ji imsis šiek tiek daugiau vietos bagažui. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad nenaudokite žirklių su įmontuotomis "Ni-Cd" įkraunamomis akumuliatorinėmis baterijomis, nes jų įkrovimo trukmė trumpesnė nei ličio jonų baterijos. Po didelių naudojimo ir įkrovimo ciklų, pamatysite, kad trimatės su įmontuotomis "Ni-Cd" baterijomis užtruks 30 sekundžių, kol jos bus vienodos.

Trikdiklio paskirtis: kai kurios beribės žolės gali būti universalios kūno pjaustyklės, todėl žinokite, ką ją naudojate, nes pridedami priedai gali būti skutimo galvutės ar kiti regionai, išskyrus minkštus veido kontūrus. Mes nerekomenduojame, kad vaikinai juos sumaišys nepriklausomai.

Trintuko savybės: Viena iš labiausiai nepastebimos bardo žoliapjovės sričių yra jų valymo paprastumas. Patys pažangiausi žoliapjovės šiandien turi vakuumines savybes, kurios yra skirtos laisviems drabužių plaukams čiulpti, nes jos yra iškirptos. Tai leidžia galutinai apipjaustyti, paliekant beveik nulį netvarka ir greitai pašalinti.

Kitos funkcijos, į kurias reikia atkreipti dėmesį, yra "pop-out" galvutė, skirta lengvam valymui, hidroizoliacija, skirta greitam valymui ir priedams, skirtiems nosies ir ausies plaukams išspausdinti. Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kokie yra peiliai. Nerūdijantis plienas yra pigus, bet bus banguotas greičiau nei titano dangteliai. Jei jūs einate nerūdijančio plieno, tai tiesiog reiškia, kad dažniau tepkite ašmenis, kad išvengtumėte nuobodų apdailos.

Kur nusipirkti bardo žoliapjovės

Be internetinės rinkos, yra daug fizinių parduotuvių, kurias žmonės gali ieškoti savo idealios žirklės. Jei nesate tarptautinių adapterių gerbėjas, tikrai eikite į šį variantą. Tai gali kainuoti šiek tiek daugiau nei vietinis pirkimas internetu, tačiau garantuojama, kad turėsite garantiją ir vietoje nurodytą įkroviklį.

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD