7 sėkmingų dizainerių duoti geriausius verslo patarimus

Anonim

Daugiau nei stiliaus meistriškumas ir neįtikėtinai sukurtų drabužių apdaila, mados dizaineriai yra ir verslo žmonės. Ir be tokio dėmesio, jų etiketė - nesvarbu, kokia šlovinga, neišvengiamai sugenda ir dega (tiesiog paprašykite prastas Kris Van Assche).

"Fashion Business" apklausiami septyni vyresnieji (dar palyginti jauni) mados industrijos dizaineriai, kurie neabejotinai įsitvirtino kaip stilingi ir pelningi. Pagal skelbimų grupę, kurioje yra Aleksandras Vangas ir Kristupas Kanas, galite pradėti savo sėkmingą verslą.

Jūsų pasitikėjimas savimi, kantrybė ir partnerio "nusikaltimas" paieška padės jūsų problemai.

( per Verslo Mada )

1/7

Aleksandras Vangas - raskite aiškumą

"Turėdamas aiškumo. Žinant, ko norite. Jūs neturite žinoti, kaip tiksliai ten patekti, bet jei tiksliai žinote, ko norite, manau, kad jūs suprasite, kaip sudėti galvosūkius ir sluoksnius. Jūs suprantate kelionę, bet jūs turite žinoti, ko norite. "

2/7

Christopher Kane - būk pasitikimas savimi

"Negalima būti kažkuo, kad jūs ne. Padarykite kažką kito, jei nenorite būti tokiu dideliu dizaineriu. Tai gerai svajoti, bet suvokti, kas tu gerai, ir tikrai sutelkti dėmesį į tai. Kaip sakė Louise Wilson, visada yra kažkas geriau nei tu. Tai tik žmogaus prigimtis. Taigi, tikrai dirbk su tuo, ką turite, ir pasisemkite to, ką esate gerai, bet nesistenkite visko daryti, nes tu sudegsi ".

3/7

Erdem Moralıoğlu - Būkite kantrūs

"Manau, kad svarbi pamoka yra kantrybė ir supratimas, kad lėtesnis augimas yra geras - ne pernelyg didelis per greitai. Manau, kad kantrybė yra svarbi, nes galite kontroliuoti dalykus. Galite kontroliuoti, kaip gaminys gaminamas, jūs galite kontroliuoti Kaip manau, kad viskas, ką tu darai, yra parduodama. Manau, kad visi tie dalykai, kurie yra tokie svarbūs nuo pat pradžių, reikalauja kantrybės. Suprasti, kad kontroliuojamas augimas yra geras dalykas. "

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens