60 Vyriškos skutimosi šukuosenos ir šukuosenos idėjos

Anonim

Vyriškos nudegusios šukuosenos bėda nuo pat karo dienų, kai kareiviai jį kovojo, tačiau įėjo į šiuolaikinę madą, kai įžymybės, pavyzdžiui, Dovydas Bekhemas, sūpino futbolo lauką.

Po "Beckhamo" šukuosenos tikrai įgijo pagreitį, kai kitos garsenybės ir daugelis pasaulio taurių žaidėjų, pavyzdžiui, Ronaldo ir Neymar, atsisakė ilgų spynų, kad apkarpytų ir nuskustų, tai šiek tiek ilgiau. Šiandien įgulos pjovimas pasikeitė į hibridines vyriškos švelnios šukuosenos, kurios turi šiek tiek daugiau kūno, tekstūros ir judesio, bet siūlo paprastumą ir labai paprastus stiliaus variantus.

Mes sukūrėme daugiau kaip 40 paveikslėlių galeriją, kuri suteiks jums įkvėpimo, jei norėtumėte eiti skutimosi šukuoseną / šukuoseną. Jei jaučiatės tikrai juokingi, galbūt atsineškite sau radinius "Vanilla Ice" įkvėptus modelius. Arba ne.

Vyriškos skutimosi šukuosena: patarimai ir gudrybės

Skutimosi plaukai atrodo gana paprastas stilius pasiekti, tiesa? Na, tai priklauso nuo to, ar esate žmogus, kuris rūpinasi plaukais ant galvos, nesvarbu, kiek jis yra mažas, ar tas, kuris kalba apie be rūpesčių stilių. Jei norite, kad jūsų skutimosi ar išblukusios šukuosenos išvaizda būtų geriausia, patikrinkite šiuos paprastus patarimus ir gudrybes.

  1. Naudojant vandenį pagamintą aukšto laikymo pomadą, užlenkite galines plaukų puses.
  2. Paimkite pūtimo džiovintuvą ir nustatykite aukštą šilumą.
  3. Naudodami apvalų šepetėlį, pradėkite nuo galvos galo ir sukite šepetį atgal, stumdami plaukus į priekį ir į viršų. Vykdykite skyrių pagal skyrių, tuo pačiu metu pamažu išdžiovinkite šukuotus plaukus.
  4. Tęskite iki plaukų linijos, plaukite plaukus į priekį ir aukštyn, o išdžiovinkite smūgį, tada praleiskite papildomą laiką labai priekyje, kad padidėtų. Plaukai turėtų būti nukreipti aukštyn maždaug 60 laipsnių kampu.
  5. Paimkite ketvirčio dydžio tą pačią vandens pagrindu pagamintą pomadą ir padėkite jį per plaukus, išlaikydami išpūtimo džiovyklos aukštį ir formą.
  6. Baigti plaukus plaukams, maždaug 10 colių nuo galvos.

MEN'S SHAVED HAIRSTYLES EXPERT TIP - Phoenix Thompson, švino kirpėjas, American CREW Australia

Sveikiname stiliaus pasikeitimus šiuo metu. Bet niekada nesijaudink, vis dar išlieka aukštas kūgio nusiskuto žvilgsnis, vaikinai tiesiog nešiojau jį gana sklandžiai ir apsirengę, viršaus pakreipdami daugiau aukščio ir tekstūros.

Paprašykite savo kirpėjo ar kirpyklos, kad galėtumėte sušvirkšti galvos odą. Šis išvaizda pasieks vyriškesnę galvos formą, jei turėsite šiek tiek svorio link galvos. Atsijungimas viršuje yra kietas, bet prašau, kad karūną būtų galima maišyti su kvadratiniu profiliu.

Šis kirpimas leidžia pakeisti stilių, kai reikia, todėl jis yra labai universalus. Jis gali būti dėvimas tinkamai suprojektuotas darbui, o savaitgalio pabaigos pakeitimas - tai tik produkto pasirinkimas.

Šio stiliaus pamatui nusausinkite American CREW Firm Hold Gel, po to American CREW Grooming Cream už aukštą blizgesio apdailą arba American CREW Definition Paste, kad būtų daugiau matinio teksto efekto.

Sekite autorius - D'Marge redaktorius ir įkūrėjas Luc Wiesman "Instagram @ lucwiesman"

1/60

2/60

3/60

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje