55 Vyriški vidutinio ilgio šukuosenos ir šukuosenos idėjos

Anonim

Jei esate šiek tiek auksakalių, kai kalbama apie savo plaukus - ne per trumpas, ne per ilgai, bet tarp jų - tada jums bus malonu žinoti, kad yra daug įkvėpimo, kai kalbama apie vyriškos vidutinės šukuosenos.

Tiesą sakant, vidutinio ilgio šukuosena yra tarp populiariausių iš jūsų mėgstamiausių vyriškų garsenybių. Tiesiog pasiimkite Chris Hemsworth pastangų blondinės kumščius, Leonardo DiCaprio kintančius šukuosenas, Bradley Coopers aštrius ir purvinas nugaros plaukus arba Colin Farrell smailų vidutinio ilgio stilių.

Turėdami vidutinio ilgio plaukus, ar jūs ilgai sukasi į viršų ir aštri į šonus, ar paliekate į tuščius ir neramus, galite atidaryti daugiau stiliaus variantų, kurie gali būti nupjauta, tiesūs, banguoti ir, žinoma, su mažu kiekiu ar tiek daug produkcijos plaukams, kiek norite.

Patikrinkite kai kurias vyrų šukuosenas ir mažesnes kirpimo vietas žemiau.

Vyriškos vidutinės šukuosenos: patarimai ir gudrybės

Tiesiog todėl, kad nesigilinsite išmėgintu moliūgo ar keptuvių, nereiškia, kad neturėtumėte bet kokio stiliaus ir išlaikyti vidutinio ilgio plaukų kirpimo kokybės. Su šiais lengvais patarimais ir gudrybėmis galite pasiimti savo virvių virvę iš drab į dapper.

  1. Pradėkite nuo švarių rankšluosčių džiovintų plaukų.
  2. Naudodami prapūtimo džiovyklą, pradėkite nukreipti orą aukštyn link galvos, kol visiškai išdžius.
  3. Naudokite teptuką, kad pašalintumėte bet kokį nepageidaujamą garsą iš viršaus iš šonų.
  4. Jei turite banguotų plaukų, dirbkite matiniu pasta arba kremu.
  5. Jei turite tiesus plaukus, pabandykite paryškinti vašką. Arba, drėgnam išvaizdžiui, šukės per šiek tiek palikimo kondicionierius nuo šaknų iki galo, kai plaukai vis dar drėgni.

EKSPERTO TIPAS: Anthony Nader - Neapdorotas plaukų salonas Sidnėjuje

# 1 Mmm tarpinis stilius, kuris niekada nenustato, ar auginate plaukus, ar dar neturite laiko pamatyti savo "Hairstylist". Aš asmeniškai myliu šį išvaizdą, nes manau, kad jis atrodo labiau charizmatiškas ir švelnesnis.

# 2 Kad jūsų plaukai būtų kuo kompaktiškesni jūsų galvos odai, kad jūsų liemenės nebūtų atrodytos, pabandykite plauti plaukus esant šilčiausiam vandens temperatūrai, o tada visą dieną turėsite daugiau kontrolės.

# 3 Kitas slaptas dalykas yra tai, kad norint įdėti tam tikrą produktą, visada į savo lengvąjį vašką įpilkite drėgnų plaukų ir gerai praleiskite.

# 4 " Calvin Klein Platinum S / S 2014" - tai jūsų įkvėpimas čia.

EKSPERTO TIPAS # 2 - Tarptautinis stilistai Kevinas Murphy

# 1 Dabartinis vidutinio plauko išvaizda yra iš esmės trumpi plaukai ir šiek tiek išaugusi, tik virš ausų. Nepriklausomai nuo to, ką jūs darote, nepakartokite stiliui, kad plaukai turėtų natūralią tekstūrą ir matinį paviršių.

# 2 Puikus dalykas, susijęs su vidutinio ilgio gabalais, yra tai, kad jie yra tokie įvairialypūs ir tinkami gaminiai, kiekvieną dieną jie gali atrodyti nauji.

# 3 Daugelis vyrų plaukus tinkamai neplauna, tačiau, jei ketinate leisti plaukams augti, labai svarbu, kad šampūnas ir kondicionierius būtų geri, kad jis atrodytų puikiai.

# 4 Ir pjovimas yra tikrai svarbus. Įsitikinkite, kad paprašysi savo kirpiko kvadrato formos, nes, jei pjūvis yra per apvalios, jis atrodys moteriškas.

SUSIJĘS: 80 "Curly & Wavy" šukuosenos ir kirpimo idėjos vyrams

1/80

2/80

3/80

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės