55 Curly & Wavy šukuosenos ir kirpimo idėjos vyrams

Anonim

Garbanos ilgą laiką suklydo blogai. Pripažįsta tai: kai galvojat apie vyrius su garbanotais plaukais, jūs vaizduojate nepagrįstus tribūnos žaidimus, pagoniškus ar pernelyg prižiūrėto 17 a. Prancūzų didikų peruką. Ką jūs pamiršote, yra gražios užraktai, kurie tapo " Entourage" žvaigždute Adrianu Grenjero parašo stiliumi, arba žinomi Justino Timberlake kruopščiai apipjaustyti garbanos.

Bet mes esame čia, kad panaikintume šias garbanotas stigmas. Prisimink, kai tavo mama pasakė tau valgyti savo karpius, kad gauti garbanos? Mama visada geriausiai žino. Be to, garbanos gauna mergaites, tai yra faktas. Saldus, storas, pilnas plaukai yra nepaprastai patrauklus moteriai, nes a) tai reiškia, kad jūs netrukus nebūsite plikas ir b) jūsų vaikai gali paveldėti tą patį patrauklią plaukų liniją.

Natūraliai banguoti plaukai gali sukelti keletą iššūkių, tačiau taip pat yra privalumas, kad jie atrodytų išsamesni ir išsiskirti iš visur esančių tiesiosios lyties vyriškų, šoninių dalių klonų. Mes sakome, kad laikas prisitaikyti prie jūsų varpų pasisukimų ir posūkių su šių vyriškų garbanotų šukuosenų.

Vyriški garbanoti šukuosai: patarimai ir gudrybės

Mes visi žinome, kad garbanotieji plaukai nėra lengviausia valdyti. Praėjus vienai minutėi, jūs žaisdami blizgusis Shirley šventyklos variklius, o kitas atrodysite kaip Lenny Kravitz, o ne geru būdu. Tai gali atrodyti kaip viena ekstremalaus ar kito vyrams su garbanotais plaukais, tačiau yra keletas paprastų būdų išlaikyti tas bangas ir kad jie atrodytų nesugadintas ir be pastangų.

  1. Šampuokitės tik kartą per 2-3 dienas, kad plaukai nepatektų į sausą, ir naudokite drėkinančią kondicionierių, kad galėtumėte nuplauti.
  2. Jei jūsų tikslas yra griežtas ir tvarkingas garbanos, naudokite aukštą laikiklį, matinį apdailos stiliaus produktą ir dirbkite nuo šaknų, kai jūsų plaukai vis dar drėgni.
  3. Jei norite išlaikyti savo garbanojimo mopą, naudokite drėkinančią jūros druskos purškimo priemonę.

EKSPERTO TIPAS - Anthony Nader, "RAW Salon Sydney"

Apibendrinkite tuos gluosnius, kuriuos gimėte su vaikininkais, ir šį sezoną padidinkite tekstūrą ir skirtingas plaukų formas.

Keletas vyrų garbanotų šukuosenų patarimų, kuriuos reikia apsvarstyti;

  • Jei jūsų plaukų sluoksniai yra storesnėje pusėje ir jūs negalite valdyti kasdieninio stiliaus, paprašykite savo šukuosenos dėl kai kurių išpjaustytų gabalų, kurie atsitiktinai iškirpti, nes taip jūsų plaukai bus lengviau valdomi ir taip pat bus mažiau švelnūs.
  • Nenaudokite sauso matinio produkto, nes tai tik padidins jūsų plaukus, nei gyvenimą, o jūsų garbanos bus mažiau apibrėžtos.
  • Norėdami, kad jūsų garbanos atrodytų ir jaustųsi minkštas, įsitikinkite, kad naudojate drėkinančią kondicionierių, kad išlaikytumėte hidrataciją.
  • Kai aš nusileidžiau, aš visada atkreipiu dėmesį į galus, nes tai suteikia savo garbanoms daugiau minkštumo, o ne supjaustos tiesia linija, kuri tik parodys "boxie" kieto krašto išvaizdos iliuziją.

Vyriški garbanoti šukuosčiai: kaip jį dėvėti

Dabar jūs įvaldę garbanotas plaukų priežiūros priemones, leiskite nusipirkti šukuosenų. Nesvarbu, ar norite ilgai, trumpai ar tarp jų, laimei daug įkvėpimo iš madingų Holivudo šalininkų.

"Thrones" žaidimas "heartthrob" rinkinys "Harington" yra geriausias ilgų garbanotų plaukų pavyzdys. Aktorius išlaiko savo keteros peties ilgį ir be rūpesčių. Jei esate dalinis trumpesnio stiliaus, vienos krypties "Harry stiliai" ir "Gossip Girl" Penn Badgley paskelbia stilius, kurių ilgis viršuje ir apkarpytas per metus. Kalbant apie vidutinio ilgio stilių, pažvelkite į "Orlando Bloom" ir "Matthew McConaughey", skirtus nugarai ir aštriems plaukams.

Stengiasi išvengti visko, kas panaši į Justiną Timberlake'ą jo NSYNC dienomis ar Lost'o Hugo Hurley atsiskyrėlius.

Sekite autorius - D'Marge redaktorius ir įkūrėjas Luc Wiesman "Instagram @ lucwiesman"

1/80

2/80

3/80

Įdomios Straipsniai

"Edition Designer" atspausdina juodąjį sąrašą

David Jones atskleidžia, kas vyksta vyrų madoje šią žiemą

12 labiausiai stilingų savaitgalio garsenybių vyrų [17.04.15]

Levono Muradano fotografija [NSFW]