506 "Lounge" išlaiko nepatogumą vyrams

Anonim

Pasidžiaugdami savo fizine išvaizda ir įpročiai, mes labai raginu čia D'Marge. Tačiau, nepaisant to, kad vyriškos lyties grožis gerai ir tikrai auga, tyrimai rodo, kad tik 25% "Aussie blokes" jaučiasi patogiai lankyti salonus.

Naujausi tyrimai taip pat nustatė, kad 32 proc. Vyrų, kurie norėtų vašką, veido ar manikiūrą, nepasileidžia, nes tradiciniai salonai yra pernelyg moteriški, o 21 proc. Yra pernelyg menkūs. Bet tai ne tai, ką sako jūsų merginos. 38% moterų norėjo, kad jų partneris labiau rūpintųsi savo išvaizda, o 64% labiau tikėtina, kad vyrui, kuris rūpinosi savo išvaizda.

Štai kur ateina "506 Lounge" Sidnėjaus "Strand Arcade".

"Vyrai nori gerai atrodyti lygiai taip pat, kaip ir moterys, bet gali jaustis bauginamos, apsilankydamos salonui dominuojančią moterį. Mes pradėjome verslą 506, kad atitiktų ausų vyrų poreikius, kurie nori atrodyti ir būti poliruoti be stigmos ", - sako 506 įkūrėjas Michael Dykes.

Stilingoje poilsio erdvėje galite sėdėti, atsipalaiduoti, žiūrėti dokumentinį filmą ar filmą, klausytis muzikos ir mėgautis vėsiu gėrimu, o jūsų vyriškos lyties poreikius reikia sugrupuoti.

"506 Lounge" siūlo specializuotus vyrų specialistus, įskaitant karšto rankšluosčių skutimosi, vaškavimo, manikiūro, pedikiūro, veido procedūrų ir masažo paslaugas.

Yra net stiliaus, mitybos ir asmeninio apmokymo paslaugos, todėl galite palikti jaustis kaip naujas žmogus ir išlaikyti savo draugę laiminga.

Įdomios Straipsniai

2018 m. Gegužės mėn. "Coolest" vyrų šukuosenos feat. David Beckham, Pierce Brosnan & Miguel

Kate Moss gana daug nakos žurnale Lui [NSFW]

"Deus Ex Machina" atskleidžia specialųjį elektrinį motociklą su išstumtuoju atgal

Paprastas gudrybės iki gurkšnojimo paplūdimio plaukų visame pasaulyje