50 būdų, kaip roko pilka plaukai ir būti sidabrinės lapės karalius

Anonim

Galbūt jūs seniai gracingai (arba negražiai). Galbūt genetiniai dievai palaimino tave visą 20-ąsias pilkos galvos galvą. Nesvarbu, kokia skiriasi kategorija, į kurią patenkate, mes tiesiog norime, kad jūs žinotumėte, kad pilka plaukai nebus slapstomi.

Žinoma, pilkumo išvaizda gali parodyti, kad jūs judate gyvenime, bet dar svarbiau, kad šis didžiojo blogo pasaulio simbolis yra išmintingas ir tvirtas; tai rodo, kad esate maždaug oras blogiausias ir esate dabar savo žaidimo viršuje. Kitas žingsnis? Tai priklauso. Čia yra 50 būdų, kaip sugalvoti pilkus plaukų stilių.

Ką reikia žinoti

Priešingai nei įprastai tikėtina, sidabrinės lapės vis dar gali pasiekti tokį patrauklią išvaizdą, nes jos elgiasi su pilkuoju daiktu.

Plaukų stilius

Kadangi pilka plaukai tampa akivaizdesni galvos galvoje, taip pat pasireikš ir retinimo išvaizda. Štai kodėl būtina pasirinkti tinkamą šukuoseną, kuri akcentuos pilką, o ne išskirtines galvos odos dalis (atsipalaidavau cornrows). Galerija turėtų padėti jums su šia dalimi, tačiau kol mes net nepasieksime, atsižvelgsime į įvairius tonus ir daugybę pilkų atspalvių.

Jei esate daugiausia šviesiai odos, naudokite šiek tiek pilkos spalvos gaminio, pavyzdžiui, švelnios putplasčio spalvos. Tai padės suskaidyti nuostabų "baltos spalvos" išvaizdą. Tie, kurie turi tamsesnę odos spalvą, turėtų apriboti pilkos spalvos dangos spalvų apdorojimą, nes jūs bandote suteikti pilkai sveikesnį pereinamąjį toną, o ne atrodo kaip Geoffrey Edelsten.

Priežiūra

Antra, būtinai naudokite padorų šampūną ir kondicionierių. Pasirinkus pigesnes alternatyvas, dažnai išdžius savo plaukus po kiekvieno plovimo ir atims gerą medžiagą, kad ji atrodytų natūraliai. Reguliarūs susitikimai su jūsų šukuosena taip pat yra privaloma sidabrinėms lapėms. Kada nors matėte Tomą Hanką "Cast Away"? Ar niekas to neturėjo laiko. Laikykite jį stiliaus ir cool pilka grąžins.

Embrace

Niekas šviečia šviesiau nei pilka, išskyrus pasitikėjimą. Taigi įklijuokite vidinę sidabrinę lapę ir dėvėkite drabužių tipus, kurie suteiks jums ilgalaikį stiliaus jausmą. Dalyvaujant dapper išvaizdai yra geriausias jūsų pasirinkimas čia ir paliekant savo lazda tarpukojo pants yra tikriausiai išmintingesnis variantas.

Padengti

Jei ne iš pirmiau minėtų dalykų, tada apsvarstykite galimybę jį dengti. Čia yra daug produktų, kuriuos galite naudoti namuose, kurie atneš jūsų originalią plaukų spalvą. Produktai pagaminti ilgą kelią ir yra visiškai natūralūs.

1/50

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

12 Moterys Jūsų mergina nepatvirtins, kad laikotės Instagram - 7 dalis

Kaip suknelė jūsų kūno tipui, kai turite milžiniškus raumenis

Išbandyta ir išbandyta, šie yra geriausi vyriški Kelnas, kvepalai ir kvapai

10 paprastų ir stilingų laikrodžių iki 100 USD