50 būdų, kaip roko gėlių atspaudai neieško kaip senelės sofos

Anonim

"Floraliniai? Pavasariui? Pažadas "." Mada gali būti susijusi su sarkastišku quip à la Merryl Streep " The Devil Wear's Prada". Kadangi mados redaktorius buvo teisus, gėlės yra ne naujos. Jie kas antrą kartą auga.

Taigi, kokia prognozė šiuo metu?

Nors gėlių atspaudai buvo lengvai dėvėti prakeiktuose šoruose ir marškinėliai sezono praeityje, kitos - labiau rimtos - vyrų mados klasika bus nustatyta, kad žydėti šį sezoną. Tačiau prieš tai, kai nustatote gėlių galios siekį, mes išdėstėme būtiną viršutinį dirvožemį vyrams daugiau nei derlingą gėlių stilių.

Breaking It Down

Hibiscus yra šį sezoną. Taip pat yra ir palmių girliandas ir papartis - formuojantis stiprią Havajų kontingentą gėlių spaudai paremti. Paizės italų elegancija yra dar viena didžioji gėlių puokštė, kartu su naujoku "Chinoiserie" - rytietiškais gėlėmis, kurios laikomos porcelianui ir keramikai.

Antrasis gėlių taškas paminėti: nutildytos spalvos. Laikydamasis septyniasdešimties įtakos vyrui, gėlių spausdinimas priklauso nuo tamsios pusės. Ir jei ryškumas tampa gėlių gabale, fonas yra beveik visada tamsus ir neutralus tonas.

Su žeme atliktais darbais, čia yra pagrindiniai drąsūs gėlių spausdinimo gaminiai, skirti vyrams šį sezoną priimti.

Trumpojo rankovių marškiniai

Jei šį sezoną žaidžiate tik su vienu gėlių gabalu, kad jis būtų trumpomis rankovėmis marškinėliai. Vasarinės Havajų marškinėliai yra tiek aukštos, tiek žemos kainos prekių ženklai, todėl lengva pasiimti vieną iš jūsų mėgstamiausių spalvų. Tiesiog prisimink (kaip visada) tinka viskas; rastą marškinėlę, kuris tvirtai priglunda ant krūtinės ir niekada neliesta ginklais - leidžiant rankovę nukirpti kelis centimetrus virš alkūnės.

Ir tada apkaba: Kubos marškiniai Fifties stiliaus apykaklė tampa atsipalaidavimu, ypač protingas, pagamintas pagal neutralų švarką.

Pagrindinis marškinėliai - kaip apatinis trikotažas - puikus būdas sluoksniuoti. Neutralus marškinėliai prideda tam tikrą didelę "ramybę" prie rausvos gėlių ir pašalina bet kokias turistines konotacijas. Galiausiai, laikykite ir pinigus ar šortai minkštą; Dvigubo gėlių (skirtingai nuo dvigubo džinsinio audinio) netrukus pamatysiu stiliaus atgimimą vyrų drabužiams. Taigi, nebandykite paleisti.

Siuvimas

Gėlių siuvimas, be abejo, tenkina šį sezoną, todėl labai svarbu išbandyti kostiumą gėlių puošmenyje, kol jie nenusileidžia ir miršta. Spalvinga ir gyvybinga alternatyva, florals iš karto nusipelno dviejų dalių šalies kostiumo ir pridėti papildomą vasaros romaną į šalies švarką ir džinsinį derinį.

Pasirinkę savo botanikos geriausią, sluoksniuokite liemenę su neutralia marškinėlių (trapios baltos ar juodos spalvos, kad būtų kažkas super šviežios) ir komandinės odos liemenėlės arba baltos kelnutės stiliaus gatvės dėvėti kraštą. Arba apverskite jungiklį ir dėvėkite pareiškimą, gėlių mygtuką žemyn po spalvotu kostiumu - prarandate kaklaraištį, kad gėlių marškinėlis būtų po striuke.

Gėlių kostiumas arba atsiskyrimas yra didžiausias budo pareiškimas eiti padaryti šį sezoną, todėl svarbu atsverti viską, kad pazazz su vyriški elementai - šalto šarvų šešėlyje, ryškiai nuplaukite plaukus ir, svarbiausia, neįtikėtiną pasitikėjimą.

Bomber Jackets

Bombonešio striukė yra naujo sezono privalomo striukė. Nors aptakus ir minimalus visada bus skoningas, drąsūs gėlių bombonešiai yra teiginys apie darbo modelius į paprastai neutralų sluoksnį.

Vienkartinio karšto striukė yra geriausia lengvoji, su plona ir tvirta pjūvio (ne puokštės stiliumi), nes jūs naudojate striukės floralų universalumą kaip kietą sandėliavimo kostiumo striukę per kelnes arba kaip stilingą alternatyvą aktyviam apipjaustytui apvalkale per bėgikas kelnės ar džinsai.

Dėl subtilaus atspaudų amžiaus laikykitės šparagų ar palmių stiliukų, nušlifuotų spalvų; o drąsūs turėtų atrodyti paisley ar hibiscus gėlės - pastelės ir pirminiai atspalviai dressier estetika.

Priedai

Nuo kišenių kvadrato iki avalynės gėlių aksesuaras tinka žmogui, kuris šiek tiek gieda, bet vis tiek nori atskleisti išgalvotą gėlę. Niekada nieko nenusileidžia smulkių dalykų gyvenime, augalų spausdinimas per mažai nupjautą sportinę avalynę, skirtą gėlių smūgiui, arba rožinės spalvos kraštą ant medvilnės "snapback" dangtelio.

Už gatvės nešioti, gėlių kišenių kakleliai ir kaklo papuošalai yra lengvi ir lengvai sukonstruoti audiniai, kuriuos puošia prislopintas siuvimas, o gėlių galios kaklaraištis suteikia nuobodu verslo kostiumui pavasario aromatą.

Ir žmogui, kuris nori realaus sandorio, pridėti boutonniere į lentynos. Tai puikus būdas pridėti fizinę gėlių prie kostiumo striukės. Ir ne atrodo kaip vestuvių puokštė.

1/50

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

"Suit" prekių ženklai, dominuojantys šiuolaikiniame "Sartorial" žaidime

Donaldas Gloveras parodo, kaip dėvėti trumpus šortai, nepakenkiant visuomenei

Russell Westbrook pavogs tavo žmoną labiausiai brangusis čiuožyklos apranga

"Apple" pristatė "Melbourne" federacijos aikštės pavyzdinį projektą