50 būdų, kaip iškasti dubenį (ir nemėgstu Lloydo Kalėdos)

Anonim

Batų pjaustymas yra bjaurus, mumija pagamintas "me-get-it-for-practical" priežastis, dėl kurio sulaukta nepatogios vaikystės. Taigi, kodėl mes parodome jums 50 būdų, kaip iškirpti dubenį?

Kaip dešimtojo dešimtmečio vis dar išgyvena mados sugrįžimas - kyšio retro sportbačiai, flaneglių marškiniai ir sportiniai kelnaitės, mūsų plaukai seka taip. Taip, dubenėlis grįžta atgal (kai kurie iš mūsų priekabūdžio ančiukai dažniau kenčia nei kiti), kaip rimta karšta šukuosenos tendencija vyrams.

Prieš Dumb ir Dumber atvaizdus įtvirtina jūsų smegenis, dubuo sumažintas, be abejo, pasikeitė. Tai modernus dubenėlio pjūvis, senojo draugo reinterpretacija.

Nuo garbanių iki tiesių plaukų, imbiero raudonos iki platinos blondinės, dabar galite atsižvelgti į šiuolaikinį dubenį, kuris yra suprantamas kaip tikroji šukuoseną, ir pasimatuoti. Netgi Lloydas Kalėdos galėjo saugiai važiuoti aplink jį.

Kodėl tai karšta

Pirma, dubenėlio supjaustymas yra unikalus ir tikrai ne visiems vyrams. Šių metų pradžioje kilus kilimo ir tūpimo takams, šiuolaikinis dubenėlio pjovimas yra madingas tradicinių trumpa atlošas ir jaustis mažiau ištvermingas nei gigantiškas "Rockabilly quiff".

Tekstūrinis dubenėlio pjūvis yra galutinis modernizavimas, kuris minkština visą dubenėlio kraštą. Prieš įsipainiodami, pažvelkite į kilimo ir tūpimo takus ir mados puslapius. Ir nufotografuokite profesionalų stilių, kurį norite, ir dirbkite nuo jo. Niekada tiesiog nueikite į saloną ir pasakykite: "Aš noriu, kad dubuo būtų išpjautas".

Kaip tai gauti

Padaryti dubenėlį supjaustyti šiuolaikiškai, paprašyti subtiliai išnyks nuo ilgo iki trumpo arba suspausto, kad akivaizdus kontrastas tarp dubens ir trumpos dalies. Kaip minėta anksčiau, yra tiek daug kombinacijų, skirtų kirpėjams ir tekstūrai, kurios gali būti naudojamos norint, kad dubenėlio pjovimo stilius būtų unikalus ir šiuolaikiškas, todėl pasitarkite su savo kirpėju.

"Žmogaus sprogimo" ventiliatoriai turėtų prašyti ilgesnio krašto, kad galėtumėte plauti plaukus į šoną, kuri yra labai šiuolaikiška, arba stumkite ją atgal į kitą išvaizdą.

Dėl šerdies dubenėlio, prašykite, kad nugaros ir šonų būtų trumpi aštrių ir išlaikyti plaukus sunkesni ir daugiau į priekį. Galutinis patarimas? Šis šukuosena yra puiki alternatyva vyrams, turinčioms nuleidžiamą plaukų liniją arba retinant plaukus, nes ji didžiąją dalį plaukų įstumia į priekį papildomai aprėpčiai.

Mid / Long Hair

Jau turėjote kietą ilgį per viršuje? Laikykitės tokio būdo, kai eikite nulupti, ar dėvėkite jį tiesiai į priekį su visa krašteliu arba kaip minkšta pusė, kai plaukai nukreipti šiek tiek nuo veido. Pastaroji yra mažesnė "fashion-y" bokalo pjovimo versija. Be to, tai yra patogesni vyrams, kurie nesirūpina plauko pojūčiu ant kaktos.

Trumpi plaukai

Jei jūsų plaukai yra šiek tiek trumpesni arba planuojate plaukus auginti, dubuo sutrumpintas ir jums. Kai plaukai auga, atneškite plaukus į priekį, kad jie taptų aiškesni ir stipresni. Naudokite pirštus, kad suteiktumėte daugiau tekstūros ir gabalėlių, išstumdami iš priekio į nugarą.

Kaip tai stiliaus

High-Shine

Išlaikydamas geeką, šiuolaikinis dubenėlio išpjovas pritvirtina viską - apie didelį spindesį ir didelį judesį. Su trumpu ir subtiliu kraštu, idėja, kad daugiau jūsų dubenėlio pjūvio atrodytų taip, kad jis auga iš "buzz" pjovimo. Ne priekinis kepalas.

Pirmiausia užtepkite plaukų guma arba stilius (nuo vidutinio iki stipraus) rankšluosčiams džiovintiems plaukams. Perdirbkite produktą pirštais, jei reikia, pridėkite daugiau.

Neveikia

Išpjautas dubenėlis nukreiptas į viršūnę ir kraštus, šonus ir nugarą siaurina, kad išvengtų viso dubens poveikio. Jei norite kažkas daugiau dapper, prieš pradėdami išdžiūti natūraliai, naudokite jūros druskos purškimą drėgniems plaukams. Tada šaknyse ir baigiasi, norint pasiekti natūraliai iškraipytą, bet rafinuotą apdailą.

Bowled over? Paspauskite per skaidrių peržiūrą 50 būdų, kaip sukapoti dubenį.

1/51

2/51

3/51

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens