50 stilingų būdų, kaip vyrukai gali rakti tamsiuosius plaukus

Anonim

Tamsūs plaukai nėra neįprasti tarp daugelio šio pasaulio vyrų. Nepaisant to, jis ateina su savo susižavėjimo dėl stiliaus, kad tobulas išvaizdą. Pagrindinė problema dažniausiai atsiranda dėl tamsių plaukų, kurie slepia bet kokius sluoksniavimo ar išblukimo detales, kurias jūsų kirpykla būtų nenuilstamai dirbęs. Žinoma, ji gali būti ten ar dvi savaites, bet dėl ​​to, kad tamsiai plaukai būna būtent tokie - tamsūs, mes dažnai nematome ir nemėgstame žvilgančių mūsų lengvesnių brolių linijų, nes šios spynos tampa ilgiau. Na ne daugiau.

Mes sukūrėme 50 geriausių ir efektyviausių būdų, kaip suklijuoti tamsias šukuosenas be kompromiso dėl nepriekaištingo stiliaus.

Ką reikia žinoti

Ne viskas apie tamsius plaukus yra kliūtis. Spalva plačiai žinoma, kad padėtų akcentuoti skirtingas veido savybes, kontrastą su odos spalva.

Gruobumas: Tamsūs plaukai gali būti nevienodi, nes yra tiek daug skirtingų atspalvių. Bendra nykščio taisyklė su tamsiais plaukais yra ta, kad kuo storesnė, tuo mažiau produktą turėtumėte išmesti, nebent norite atrodyti kaip "Lego" žmogus. Tikrai naudokite plaukų produktus, tačiau įsitikinkite, kad jie tolygiai pasiskirsto, kad suskaidytų storą ir tankų išvaizdą, kuris paprastai būna tamsesnių plaukų.

Baldness: Tamsiai plaukai plaukai linkę būti labiau paveldima, nes yra tiek vyresnių vyrų, kurių stori tamsūs plaukai yra gausūs, tiek ir tų, kurie mažėja. Ilgalaikėje perspektyvoje naudokitės teisingais plaukų priežiūros gaminiais ir reguliariai dažydami plaukus, reikia žinoti, kad dėl to bus prarasta baltymų plaukai ir jie atrodys plonesni. Tai retai paveiks plaukų slinkimą.

Mėgstamiausi tamsūs vyriški žmonės: Ericas Bana, Cristiano Ronaldo, Channing Tatum

Ir galiausiai, kokius patarimus galime suteikti tamsiai pusei gyventi?

Juokingos juodos šukuosenos su pasitikėjimu akivaizdžiai prieš visas, bet taip pat svarbu užtikrinti, kad neperdirbate su likusiu jūsų drabužių spinta. Jei turite beveik juodus plaukus, išmintingai pasirinkite drabužius ir nebereikite dėvėti per daug juodos arba atspalvių, atitinkančių jūsų plaukų spalvą. Tai sulaužo tamsą ir padeda jūsų plaukų spalvai atrodyti labiau unikalus, tuo tarpu jūs neleidžiate atrodyti kaip pingvinas.

1/50

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

"Wants" "Les Essentiels de la Vie" "Pirmasis kada nors atliekamas avalynės kolekcija"

Geriausios apsirengtos savaitės feat. Kit Harrington, David Beckham ir Zayn Malik

Erik Tranberg fotografija [NSFW]

Geriausi apsirengę vyrai nuo tos savaitės