50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Anonim

Kai kurie labai žinomi vyrai karjeros metu kreipėsi į butelį. Brado Pitto trokštantis banglentininkas buvo rezultatas iš butelio - pagrindinio plauko blondo. Bet tai buvo toli nuo natūralaus saulės, butelio blondo. Adomas Levinas taip pat nuvyko į auksą, varžydamas berniuką balinta blauzdika nuo jau egzistuojančio Ryan Gosling.

Balintieji plaukai tikrai turėjo įžymybių tendencijas. Ir tai atgal - "la Jaredas Letas", "Justin Bieber" ir "Lucky Blue Smith" modelis.

Tačiau balinimas trunka žarnas. Kai peroksidas įjungtas, galvos skausmas arba pjaustymas iš balintų plaukų tikrai yra vienintelis būdas grįžti au naturel . Ir jei jums patinka nauja rasti įdomus kaip platinos blondinai? Sąvokos, pvz., "Brasi" ir "šaknys", gali užkirsti kelią tvirtai ir greitai.

Kad gautumėte balinimo preparatą šį sezoną, mes sukūrėme 50 ledo vėsių būdų balinti plaukai. Tada perskaitykite keletą paprastų patarimų ir gudrybių, kad pamatytumėte, ar esate pasiruošę iššūkiui.

Paprasti dalykai, kuriuos reikia apsvarstyti

Odos atspalvis

Labai gerai atrodantys odos tonai atrodo išplauti baltytais plaukais ir blonderūs plaukai paryškins tokius dalykus kaip spuogai ir randai, todėl, jei esate šviesi arba turite veidų dėmių, kad esate nesaugus, nebalinate.

Plaukų tankis

Bleach plaukioja plaukų folikulus, todėl jis tampa storesnis. Tačiau, jei jūs plaukai plaukai skiriasi, balinimo priemonė padidina šlakimo tikimybę ir dėl to kai kurie plaukai gali išsivystyti. Balding arba bando išauginti plaukus? Nr balinimo, prašau.

Plaukų spalva

Tamsiai ruda ar juoda, greičiausiai reikia daugiau nei vieno balinimo proceso. Ir jums labiau kyla pavojus, kad vietoj platinos atsiras oranžinės arba brassy. Natūralus blondinas, žinoma, bus lengvesnis su balintuvu. Atsiprašome, vaikinai, kurie žaisdami afro.

Anti-Bleach sritys

Jūs balinaite plaukus, o ne savo antakius ar barzdą. Baigus balinti, reiškia vaikščioti drąsi, todėl nereikia paslėpti fakto, kad jūsų plaukai nėra natūralūs, obvs. Kontrasto "plaukų iki brolio" spalva taip pat suteiks egzotišką kraštą ir pridės šiek tiek šviesos ir šešėlio į veidą.

Ieškoti profesionalų

Kai nusprendžiau, medžiokite balinimo plaukų profesionalų. Ar tyrimas salone, kuris daro blondines plaukus, taip pat - ir vyrams. Tepkite ne tik plaukų spalva, bet ir tonas ir stilius balinami plaukai, o profesionalai gali pateikti gaires palaikyti blondinę.

Pagrindiniai blondiniai įrankiai

Violetinis šampūnas neutralizuoja plaukų gebėjimą vaikščioti oranžinėmis arba brasiomis, todėl švelniai naudojamas šampūnas. Po plovimo naudokite plaukų priežiūros kondicionierių, kad papildytumėte drėgmę, kurią pašalina baliklis, kad sumažėtų plaukai, kurie gali atrodyti švelniai ir kepti.

Visi išsiliejusios

Ne laimingas su platinos išvaizda? Arba norite pakeisti? Buzzcut yra beveik vienintelis būdas atsikratyti savo naujai balintų plaukų. Mes nerekomenduojame to auginti, sir. Taigi būkite tikri, kad esate pasiruošę aiškiai balinamam išvaizdžiui. Kai tai įvyks, natūrali plaukų spalva bus padaryta.

Galutinis žodis

Plaukuoti plaukai yra sunkus darbas. Sunku teisingai susitvarkyti. Ir kai jūs turėsite tobulą platinos atspalvį, turėsite investuoti laiko į jo stilių - ir šiek tiek pinigų iš produktų - išlaikyti balto tono ir drėkinamą plaukų sveikatą.

Tačiau - kaip ir dauguma dalykų, kuriuos sunku pasiekti ir neįprastai (turtus ir abs), jūs išsiskirsite kaip plaukų dievas. Platinum yra brangus metalas juvelyrikos rinkoje, o dabar jūsų plaukai gali būti vienodi.

Virš viso kito? Ieškoti profesionalios pagalbos. Tai nėra visiškai gėda.

Ekspertų nuomonė - Samas Overtonas

"Plaukai ant odos? Tai kieta roko, ir jūs turite ne tik įsitikinti, kad jį ištraukite, bet ir norėdami pereiti į gerą kirpyklą! Balinant plaukus, tonas yra toks svarbus. Tai turėtų komplimentuoti odos tonusą ir akių spalvą arba būti visiškai priešinga realiam teiginiui.

Asmeniškai manau, kad ši spalva labiausiai tinka trumpiems plaukams. Baliklis papildo plaukus tekstūrą ir yra trumpesnis, lengvai stilius. Galiausiai jums reikia gero šampūno, kondicionieriaus ir gydymo bent kartą per savaitę. Kai balinate plaukus, jūs išsišakojate visą spalvą ir plaukai gali išsausėti. Lipidų kiekio pakeitimas plaukuose yra gyvybiškai svarbus ir pakartotinai taikomas drėgmė.

"Tai svarbu, kad nebūtų pakenkta plaukams. Taip pat, kai atsitraukite prie šaknų, vėl eikite į gerą kirpyklą. Jei spalva pasidarys, jūs atsidursite juostos ir nelygios spalvos. "

1/50

2/50

3/50

Įdomios Straipsniai

4 Stilingos savaitgalio aprangos ("Take You From Day To Night")

Svaiginantis "Jodi Anasta x Max Made" nuotrauka Redakcija

Karščiausi vyriški viršutiniai marškiniai, kurie padės jums išgyventi bet kurią žiemą

Žaidėjo svajonė Denisas Krasikovas