5 naujos kvapiosios medžiagos, kurios gaus jus per linijos nakties dieną

Anonim

Norite kvapti šiknius, nei tu atrodai, ateina naktis? Šiuo metu šimtai kvepalų rinkoje yra tikimybė, kad jūsų intymus draugas jau patenka į bendrų klasikinių kvepalų, taip pat kai kurių iš šiuolaikinių kvepalų aukų pasiūlymų, kurie, atrodo, yra purškiami, patinka.

Taigi, kai kelios pirmaujančios prabangios markės išleidžia (ir atnaujina) naują kvapą kaip dalį savo vyrų grooming repertuaro tik keletą savaičių, atėjo laikas šiek tiek šiek tiek šiek tiek švelninti švelniu ranka.

Iš "Cartier" daugkartinio gaivumo kvepalų iki "Ferragamo" išpilstymo, ką reiškia pažvelgti (ir kvapti) itališką, ten yra odos kvapas, kuris tinka šio vyriškojo kvepalų apipavidalinimui. Vaisiai ir saldainiai, vaisiniai ir gėliniai, čia yra geriausi nauji vyrų kvapai, kurie tikrai padės jums pereiti nuo tos dienos nakties.

# 1 Bulgari "Man Black Orient"

Panašus į egzotišką Viduriniųjų Rytų skonį, šį sezoną privalo turėti naujas Italijos aksesuarų meistras "Bulgari" aromatas, ypač jei jūsų alkoholiniai gėrimai labiausiai tinka ir jūsų stiprūs prieskoniai.

Alberto Morillas yra už kvapo parfumerija, kuris minkštai saldinęs žmogaus kvapą per rožių ir tuberozės gėlių vidurines pastabas, vilioja moterų nosį, bet niekada nėra moteriškas. Iš esmės, "Man Black Orient" yra rytietiškas odos odos odos chologas, dėka seniausių romų ir kardamono užrašų. Tada raugintos oda pagerina kvepalų atsparumą, todėl jis yra žmogaus kvapas, bet elegancijos užuominą.

# 2 Tauerville "Tuberose Flash"

Naujausias iš Šveicarijos parfumerijos Tauerville "Tuberose Flash". Tai vyrams ryškus ir lengvas kvapas, skatinantis tuberozės augalą - balta gėlė, žinoma dėl savo saldžiųjų citrusų patarimų. Pagrindinės pastabos, sumaišytos su tuberozės svogūnais, yra jasmine ir oranžinė.

Bet tai tikrai nėra didžiulė gėlių dozė. Saldumas yra vidutiniškas su egzotiškais kvapais, išmestais norint užfiksuoti gryną Rytų; būtent patchuliai, gintaras ir benzoinas. Be to, jūs nenorite, kad jūsų gėlių chelonas pralinksmintų tas rožes, kurias atvykstate į restoraną.

# 3 Salvatore Ferragamo "Uomo"

Ieškote ir apsirengiate, kaip italų, tik iš tiesų pasiekiamas, kai įkūnijote visą italų gyvenimo būdą. Taigi, žemyninė casa, Salvatore Ferragamo, užfiksavo Milanese sprezzatura kvapą su savo naują "Uomo" kvapą.

Turtingas ir medis, Uomo sujungia Italijos klasikinį paveldą su novatoriška chemija, taigi jūs palikote kvapą kaip praeities pagyrimai - be rūko ir dulkių. Populiariausi užrašai yra juodieji pipirai, kardamonas ir bergamotis, apelsinų žiedų viduryje ir tiramisu (taip itališkai). Bet kašmyro mediena, sandalmedis ir tonka pupelės yra bazės, odos iš Italijos deserto į gryną Italijos stiliaus gėrimą. Bravo.

"# 4 Cartier" L'envol "

"Perfumer Mathilde Laurent" neprarado jokių išlaidų Prancūzijos firmai "Cartier". Prabangos prekės ženklo naujausias kvapas "L'envol", suprantamas kaip "kilimas", kvepia nuo "Ambrosia mead", medaus vyno, kurį, kaip žinoma, sunaudoja graikų dievybės.

Tačiau labiausiai išskirtinis dalykas, susijęs su kvepalais, yra pakuotė - stiklinė lemputė, pritvirtinta stikliniame kupolyje, todėl kvepalus atrodo kaip butelį medaus, taigi tai yra odos dalis, kuri yra dalis jūsų virtuvėje.

Dar geriau, butelis yra daugkartinio užpildo, pasiekiamas atidarant metalinį paviršių, užpildytą viršutiniame paveikslėlyje - su "Cartier" parašytu pynimu. Labai blogai negalima paimti butelio vakarienei.

# 5 Jean Paul Gualtier 'Le Male Essence de Parfum'

Naujausios "Jean Paul Gualtier" kvapų demonstravimo dalis - "Belle Perfumerie" kolekcija "Le Male Essence de Parfum" - yra niūrus veiksmas, būdingas vyriškam kvapui. Kardamonas, citrusai ir levanda yra stiprus kvepalų, o taip pat ir odos komponentų pagrindas, todėl kvepalų pagrindas suteikia švelnų turtingumą.

Sukūrė perfumeras Quentin Bisch, Gaultierio išpilstymas labai pasikeitė nuo originalaus kūno talpyklos matymo jo "Le Male" archetipoje. "Essence de Parfum" šiais laikais yra antspauduotas "Adonis" tipo stiklas, turintis platesnius pečius ir siauresnę juosmenį nei anksčiau. Kvapas puikiai, taip pat truputį sporto salė. Pr-data privalumai, tikrai.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Will Arnett, Rami Malek ir Justin Bieber

Kaip apsipirkti "Business Casual" ir turėti savo "Smart Office" stilių

Chadwick Boseman pavogs tavo žmoną savo raudonu kilimu drabuziu

Jaredas Letas, Lewisas Hamiltonas ir Jasonas Derulas yra šios savaitės geriausiai apsirengęs vyrai