5 Vyrai tik Grooming Brands turite žinoti

Anonim

Yra keletas vyrų, mažiau išsivysčiusi nei jūs, kurie vis dar tiki, kad odos priežiūra yra skirta moterims ir vyrams. Aš nežinau, švepti jų veidus su pemzos akmenimis, nuimtais tiesiai iš ugnikalnio ar kažko. Ne tik tai skamba skausmingai ir pavojinga, tai neteisinga. Taip klaidingai Jūsų oda nusipelno tiek pat TLC, kiek ir jūsų mergaitei, ir jums nereikia pavogti jos produktų, kad tai padarytumėte. Sandėliokite savo vaistų kabinetą su šiais vyrų priežiūros prekės ženklais, kurių jums patiko.

Hunter Lab

Tie mažiau evoliucionuoti vyrai, apie kuriuos mes kalbėjomės? Hunter Lab buvo sukurta jiems. Prekinis ženklas gimė iš "nusivylimo dabartinėmis nesaugomomis, chemiškai įperkamomis, perpakuotomis-moteriškomis priemonėmis, kurios apima šiandienos vyriškos odos priežiūros rinką". Vietoj to, "Hunter Lab" teikia paprastą, veiksmingą ir neabejotinai vyrišką viliojimo patirtį su natūraliais ekstraktais, vitaminais ir alyvos. Visuose "Hunter Lab" produktuose nėra natūralių nešvarumų, įskaitant ftalatus, sulfatus, sintetines spalvas ir konservantus, ir yra pagaminti čia, Melburnas.

Tomas Daksonas

Pagalvokite apie tuos Holivudo senus šeimos. Dabar įsivaizduokite kvepalų ekvivalentą. Tai Tomas Daksonas. Tom Daxon Bowers gimė Moulton Browno kūrybos direktoriumi ir praleido savo vaikystę kvepalų laboratorijoje. Jau ketveriame amžiuje jis susipažino su žmogumi, kuris šiuo metu pateikia savo idėjas Tomo Daxono prekės ženklui. Kvapų formulavimas gali būti bet kuriuo metu nuo kelių iki kelių metų, sąnaudos nėra veiksnys, o su nuomone neatsižvelgiama. Jokios tikslinės grupės ar rinkodaros planai - tai, kas tinka dideliam bosui ".

Brooklyn Grooming

"Brooklyn" sukūrė įspūdingą reputaciją kaip visko klubo ir "Niujorke" įvykių centras. Visi nori įsitaisyti šiek tiek "Brooklyn" kietajame, įskaitant grooming pramonei. "Brooklyn grooming" teigia, kad "NYC" miestelio "pirmoji ir geriausia vyrų priežiūros linija", nors ją įkūrė du draugai, kurie susitiko Los Andžele. Šiandien kompanija renka "Brooklyn Navy Yard" namus ir gamina produktus iš ekologiškų daržovių sviestų, bičių vaško, žolelių ir eterinių aliejų klasikinėse pakuotėse su senovine apteberijos estetika.

Pankhurstas Londonas

Jei pasisekė aplankyti Pankhurst Londono parduotuvę savo gimtojoje miesto vietoje, jus pasitiks įžvalgi klientai, "Bentley" sukurtos kirpyklos kėdės ir viskio "Johnny Walker" salonas. Bet net jei jūs negalite, vis tiek galite nusipirkti prekės ženklo apdovanojimus užauginančių produktų linijos. Kolekcija apima skutimosi įrangą, šampūną, kondicionierių, pomadą, po skutimosi ir dar daugiau, visas aptakus juodos pakuotės, kuri atrodys sudėtinga jūsų lentynoje.

Triumfas ir nelaimė

Kelias į "Triumph & Disaster" buvo keistas. Įkūrėjas Dionas Nashas pradėjo savo profesinę veiklą Naujosios Zelandijos kriketo komandos nariu. Po jo išėjimo į pensiją jis tapo vodka firmos rinkodaros direktoriumi. Tada, 2011 m. Balandžio mėn., Jis išsiskyrė iš savo, kad pradėtų vyrų grooming diapazoną, pavadintą po Rudyardo Kiplingo poemos. "Triumfo ir nelaimės" filosofija - naudoti mokslo elementus kartu su gamtos elementais gaminti natūraliai gautas, moksliškai sukurtas ir abu pasaulių geriausius produktus.

Įdomios Straipsniai

50 "Ice Cool" būdai "Rock Platinum" plauti plaukams

Naujausias prabangiausias viešbutis Vokietijoje yra buvęs kalėjimų kompleksas

"Gianluca Vacchi" ir "Patrick Schwarzenegger" yra šios savaitės geriausiai apsirengę vyrai

Paryžiaus mados savaitė 2 diena: Dries Van Noten, Louis Vuitton ir Rick Owens