5 karštai atrodo iš Niujorko mados savaitės

Anonim

Pirma oficiali Niujorko mados savaitė, skirta vyrams fuduoti gana gerai. Nors panaši išvaizda buvo pastebėta mados miestuose Londone, Paryžiuje ir Milane, "Big Apple" - ir JAV stiliumi sostinė - išsiuntė drąsų pranešimą vyrams: suknelė su daugiau pomėgiu, bet kokiu kitu būdu.

Iš gyvūnų piešinių iki blizgus marškinių ir atitinkamų treniruočių kostiumų, čia yra penki karšta ieškoti vyrai tiesiai iš Niujorko mados savaitės kilimo ir tūpimo tako.

# 1 tai baltas plovimas

Ar yra atspalvis, įkūnijantis vasarą daugiau? Balta nuplauta per daug kolekcijos Niujorke, įpurškiama kaip paletės valiklis tarp spaudinių ir ryškių spalvų. Carlosas Camposas išsiskyrė baltais ir grietinėliais, sulaužytas ryškiomis kaklaraismis, kurias galima nuvalyti su kaklaraišteliu. Michaelas Korsas baigė komplektus su tvirtais baltais Oksfordo batais, o "Katama" eksperimentavo su trumpomis rankovėmis suknešomis marškinėlėmis, viršūnėmis, vestuviais ir prakaito viršūnes įvairiais dramblio kaulo ir šviesiai pilkos spalvos atspalviais.

# 2 Gyvūnų striukės

Niujorke populiarūs laisvalaikio striukės, pagaminti atrodyti kaip gyvūnų epidermis. Šį sezoną siūlant Berlyne esantį stilių vyrams, Robertas Gelleris išsiuntė vyriškus drabužius iš purvintų juodųjų leopardo viršutinių spausdinimo viršų su dar smulkesniu, vos nubraižytu žaisliuku, žaisminga ironija, pasmerkianti pasakojimą, kad leopardas negali slėpti savo dėmių.

Naujokas etiketė "Linder" nudegino tradicines vyrų stiliaus ikoną - kaip odos perfekto - su juvelyriniu tonu, smaragdo zomšos, apdailos apipjaustytą švarką su odinių priekinių panelių, išspausdintų safari zebroje. Šiek tiek šiek tiek gyvūnų spausdinimo šiek tiek linksmina švarką švarkeliu ir padės jums išsiskirti iš minios. Bet venkite ieškoti kičo, nukrypti nuo ryškių ir spalvingų spalvų, ar susieti su ryškiomis ir neutraliomis kelnais. Balansuokite zoologijos sodą.

# 3 gaukite trumpą

Kaip ir Milane, niujorkiečiai nulūdo linijas tarp protingų ir atsitiktinių. Ir šortai su viršutiniais drabužiais ar siuvimo stilius. Michael Kors pradininkas, susivienijęs protines žirnių kailius su miesto šortai ir šoninius šautuvus su šonkauliukais. Kartu su amerikiečių veteranu Nautica, kuris supainiojo miesto gatvę, atrodo su atostoginiais daiktais, atnešdamas priekines vėjo kelnaites ir šortai.

Galiausiai, David Hart X Hart Schaffner Marx nuėjo iki licho paplūdimio, plaukdamas kartu su energingais spausdintais paplūdimio šortais ir espadrilėmis su blizgučiais ir ryšiais žaismingai pasisukdamas, ką per artimiausius mėnesius jaustis laisvai ir racionaliai.

# 5 Koordinuotas rinkinys

Sporto veikloje treniruočių kolekcijoje ir už jos ribų atsiranda aktyviosios treniruotės. "The Gypsy Sport", kurio ugnies mašinėlio raudonos ir juodos spalvos kostiumas su medvilnės piltuvėlių apykakle, dėstė sluoksniuotojo meno net sportui, vadovavo pakuotėms. Raudonoji "Converse" visa tai sujungė. Toddy Snyder išsiuntė išmatuotą kostiumą elektriniu mėlynuoju, kūgio formos prie kulkšnies ir spalvos, užblokuotos baltais sportbais, atitinkančiais Džersio medvilnės užtrauktukų krūtinės panelę.

Jonas Elliottas buvo daugiau retro styginių. Nešioti žalia - mėtų, pastelės, ledo - buvo suskaidyta su tekstūra - satinine, nailonine bombonešio švarke virš pūkuotojo polo ir popieriaus plonų medvilninių šortų. Kojinės - žalios juostelės - atitinka žolines spalvų schemas.

# 5 minkšti, blizgūs kostiumai

Dauguma vyrų atsilieka nuo blizgesio (atsižvelgiant į tai, kad bjaurus poliesterio mišinys lurks darbe). Tačiau su dešine - šilko, satino, technikos audinio ir naujos krypties, skirtos švelninti, atrodo labiau atsipalaidavęs, matome, kad švelnus, minkštas kostiumas?

Timo Weiland išsiuntė elektrinius mėlynus šilko marškinius, nubby megztinius kaklaraiščius, balansuojančius retro šizofoną, dvigubą priekinį kišeninį marškinėlį, kuris būtų pasisekęs penkiasdešimties boulingo gatvėje. Galų gale, John Varvatos sumaišo blizgančius, minkštus ir minkštus švarkus su matinėmis, traškiomis ir sunkiomis kelnais. Jis išsiuntė pranešimą: šiek tiek spindesio reikia su lino blizgučiais, austi metaliniais pluoštais, kad galėtum mirksėti ir pralošti.

Įdomios Straipsniai

Geriausios suknelės vyriškos savaitės feat. Ne-Yo, Adrien Brody ir Ryan Phillippe

12 stiliaus sławnaść vyrai savaitę [10.07.15]

Harry stiliai atgaivina šį prieštaringą 80-ųjų aksesuarą

Joelis Edgertonas ir Willasas Smithas pasakoja apie 70-ųjų stilius Bright Premier